SON DAKİKA
resmin alt tagı

MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI ŞAHİN’DEN BORSA’YA ZİYARET

Bu haber 16 Mayıs 2018 - 13:56 'de eklendi ve 134 views kez görüntülendi.
AK Parti 27. Dönem Sivas Milletvekili Aday Adayı AK Parti Sivas İl eski Başkanı Avukat Ziya Şahin, Sivas Ticaret Borsası seçimleri sonrası güven tazeleyen mevcut Başkan Abdulkadir Hastaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
 Yeni yönetimin Sivas’a ve borsa üyelerine hayırlı olmasını dileyen Şahin; “Başkanlık görevine yeniden seçilen Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu başta olmak üzere Yönetim Kurulu Üyeliği ve Meclis Üyeliğine seçilenleri arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Seçim sonuçlarının Sivas iş dünyasına hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Abdulkadir Hastaoğlu ise yeni seçilen Yönetim Kurulu üyelerini tanıtarak yeni yönetimin hedefleri ve projeleri hakkında bilgiler verdi. Başkan Hastaoğlu yeni seçilen Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ile birlikte Ticaret Borsası’nda hizmeti daha ileri seviyelere taşıyacaklarını ve hizmetin kalitesini arttıracaklarını dile getirdi. 24 Haziran’da gerçekleştirilecek olan 27. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde AK Parti Sivas Milletvekili Aday Adayı olan Av. Ziya Şahin ve Tüm Siyasi Parti Aday Adaylarına başarılar diledi.