SON DAKİKA
resmin alt tagı

SESOB’TAN PALANDÖKEN’E ZİYARET

Bu haber 16 Mayıs 2018 - 12:09 'de eklendi ve 237 views kez görüntülendi.

Sivas Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandökeni ziyaret etti.
Geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurulda Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanlığına seçilen Sesob Başkanı Beşir Köksal, TESK, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ile TESK işbirliği ile gerçekleştirilen PTT Esnaf Kart tanıtım toplantısına katıldıktan sonra yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ilk ziyaretini TESK Genel Başkanı Bendevi Palandökene yaptı.

Aynı zamanda TESK Denetim Kurulu Başkanı da olan Köksal, seçim ile birlikte yönetim kurulunda değişiklikler olduğunu belirterek, yeni yönetim kurulu üyelerini genel başkan ile tanıştırmak, istişarede bulunmak için Ankara’aya gittiklerini söyledi.
Esnaf teşkilatı olarak istişareye önem verdiklerini, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ziyareti gerçekleştirdiklerini vurgulayan Köksal, “Esnaf ve sanatkarlarımızın başkan ve yönetim kurulu üyelerinin teveccühü ile birkez daha şahsıma ve yönetim kurulu üyelerime görev verildi. Öncelikle başkanlarımıza ve yönetimine desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Genel kurulumuzu tamamladıktan sonra ilk ziyaretimizi yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte genel başkanımız sayın Bendevi Palandökene yaptık. Yönetim kurulumuza yeni seçilen başkanlarımızla genel başkanımızı tanıştırdık. Ayrıca esnaflarımızın bazı sorunları vardı. O konularda da genel başkanımıza bilgi verdik.”dedi.

TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Esnaf teşkilatına hizmet eden teşkilat mensuplarımız genel kurullarını yapıyor. Sivas Birliğimiz de genel kurulunu yaptıktan sonra bizleri ziyaret etmiştir. Birlik Başkanımız Beşir Köksal ile yıllarca birlikte çalışıyoruz. Bu dönemde TESK’in Denetim Kurulu Başkanı olarak birlikte hizmet veriyoruz. Sesob yönetimine teşekkür ediyor, genel kurullarının hayırlı olmasını diliyorum”diye konuştu.