SON DAKİKA
resmin alt tagı

Bölgeler farkı asgariye inecek

DÜNYA, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, OTOMOBİL, SAĞLIK, SPOR, TEKNOLOJİ

‘Kan Acil Değil, Sürekli Bir İhtiyaç’

DÜNYA, EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, SAĞLIK

YETKİSİZLERE İZİN VERMEYİN

DÜNYA, EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, TEKNOLOJİ

“Çevre Dostu Bir Seçim Kampanyası İstiyoruz”

DÜNYA, EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, SAĞLIK, SPOR, TEKNOLOJİ

SİVAS VALİSİ DAVUT GÜL” ANNELER SEVGİNİN TÜKENMEZ KAYNAĞIDIR”

Bu haber 12 Mayıs 2018 - 12:56 'de eklendi ve 98 views kez görüntülendi.

Sivas Valisi Davut Gül, anneler günüyle ilgili mesaj yayınladı

         Aile ve toplum hayatının temel direği olan anneler, sevginin, fedakârlığın, hoşgörünün, merhametin ve sabrın en yalın sembolüdür. Şefkatleriyle, anlayışlarıyla, fikren ve bedenen sağlıklı nesillerin yetiştirilmesinde, onların kişilik ve geleceklerinin şekillendirilmesinde büyük bir sorumluluk üstlenen anneler, bireyi insan, toplumu millet yapan değerlerin yaşatılmasında da önemli bir paya sahiptirler.

Her biri saf sevginin tükenmez kaynağı olan annelerimiz, büyük bir özveriyle dünyanın bu en yüce görevini ifa ederken, hiçbir beklenti içerisine de girmemektedirler. Lakin her türlü sorunumuzda sığındığımız, fikir aldığımız, güç bulduğumuz annelerimize, hak ettikleri sınırsız sevgi ve ilgili sunmak, gurur duyacakları fikir ve davranışları sergilemek de bir evlat için en önemli görev olmalıdır.

Emeklerinin karşılığını bu dünyadaki hiç bir nimetle ödeyemeyeceğimiz annelerimize her an söz ve davranışlarla sevgimizi göstermemiz gerektiğini yineliyor, nice emeklerle yetiştirdikleri evlatları vatan uğrunda şehit olan tüm şehit annelerine minnet ve şükranlarımı sunuyor, acılarını yürekten paylaşıyorum. Bu vesileyle Anneler Günü’nü kutluyor, tüm annelerimize sağlıklı ve huzurlu  bir ömür diliyorum