SON DAKİKA
resmin alt tagı

Bölgeler farkı asgariye inecek

DÜNYA, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, OTOMOBİL, SAĞLIK, SPOR, TEKNOLOJİ

‘Kan Acil Değil, Sürekli Bir İhtiyaç’

DÜNYA, EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, SAĞLIK

YETKİSİZLERE İZİN VERMEYİN

DÜNYA, EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, TEKNOLOJİ

“Çevre Dostu Bir Seçim Kampanyası İstiyoruz”

DÜNYA, EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, SAĞLIK, SPOR, TEKNOLOJİ

SİVASSPOR’DAN KAMUOYUNA AÇIKLAMA

Bu haber 05 Mayıs 2018 - 12:57 'de eklendi ve 109 views kez görüntülendi.

4 Mayıs 2018 tarihinde  İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü ile oynadığımız müsabakanın bitiminde ve hatta henüz müsabaka devam ederken sosyal medya mecraları  üzerinden Kulübümüzü,takımımızı,teknik direktörümüzü zan altında bırakma amacına matuf  bir takım paylaşımlar yapıldığından üzülerek haberdar olduk.

Klavye gerisinde,sanal ortamda yapılanların sorumluluk doğurmayacağını  düşünen kişiler hakkında yasal işlemler  tarafımızca başlatılmıştır.

Bir şehri,bir takımı, bir insanı fütürsuzca  zan altında bırakanların  Türk Yargısının karşısına çıktıklarında, her zaman olduğu gibi  yine ” ben onu kastetmedim”,” ben öyle demek istemedim”, ” art niyetli değildim ” gibi savunmada bulunacaklarından tereddüdümüz yoktur.Bu iki yüzlülükleri de zamanı geldiğinde  kamuoyu ile tarafımızdan paylaşılacaktır.

Aslında hiçbir ahlaki değere haiz olmayan kişilerin,spor ahlaki çerçevesinde  müsabakanın son anlarında atılan  beraberlik golünden  sonda  teknik direktörümüzün  rakibi ve taraftarlarını tahrik eder şekilde spora,spor adamlığına yakışmayacak tavırlar sergilemesini beklemeleri de doğaldır.

Onlardan farklı olarak Sivas halkı,Sivasspor Kulübü,Sivasspor kulübü futbolcuları,teknik adamı ve teknik heyeti  ahlaklı vakurdur.Sivasspor bir değerdir,hak edilmiş bu değere yapılan her türlü haksız saldırı için Türk Yargısı önünde gerekli işlemler yapılacaktır.