SON DAKİKA
resmin alt tagı

Bölgeler farkı asgariye inecek

DÜNYA, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, OTOMOBİL, SAĞLIK, SPOR, TEKNOLOJİ

‘Kan Acil Değil, Sürekli Bir İhtiyaç’

DÜNYA, EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, SAĞLIK

YETKİSİZLERE İZİN VERMEYİN

DÜNYA, EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, TEKNOLOJİ

“Çevre Dostu Bir Seçim Kampanyası İstiyoruz”

DÜNYA, EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, SAĞLIK, SPOR, TEKNOLOJİ

BAKAN YILMAZ’DAN BORSA’YA ZİYARET.

Bu haber 12 Haziran 2018 - 14:16 'de eklendi ve 312 views kez görüntülendi.

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, geçtiğimiz aylarda gerçekleştirilen Borsa seçimleri sonrası yeniden seçilen Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu’nu ziyaret etti.

Sivas Ticaret Borsası’nda gerçekleştirilen ziyarete Sivas Valisi Davut Gül, Sağlık İl Müdürü Selçuk Moğulkoç, Sivas Barosu Eski Başkanı Muharrem Eliş ve Sivas Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Geçtiğimiz ay gerçekleştirilen borsa seçimleri sonrası tekrar güven tazeleyen Başkan Hastaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerine hayırlı olsun dileklerini ileten Milli Eğitim Bakanı Yılmaz; “Yeniden seçildiniz. Görevinizin hayırlı olmasını diliyorum. Borsa Sivas’ın güzide meslek kuruluşu. Bu ana kadar gerçekten yapmış olduğu hizmetlerle Sivas’ta kendisini öne çıkarmış kuruluşlarımızdan bir tanesidir. Kamu kurumu niteliğinde meslek teşekkülüdür. Hizmetler için teşekkür ediyoruz. Önümüzdeki seçimde de tabi bütün üyelerinizin ve sizin açık desteğini istiyoruz. Allah için çok şey yaptık. Bunu en iyi bilenler bu meslek kuruluşu içerisinde olanlardır ve üyelerdir. Bizzat yapılan hizmetlerle muhatap olan faydalananlardır. Tabi hizmeti anlayabilmek için veya alınabilen mesafeyi başlanılan noktanın bilinmesi lazım. İlk başta alınan noktayı dikkate alırsak herhalde bu dönemde her kurumda verilen hizmet geçmişle kıyaslandığında kat kat fazla verilmiştir” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Hastaoğlu; “Sayın Bakanım, öncelikle ziyaretiniz için teşekkür ediyorum. Sizler bizleri her zaman kabul ediyorsunuz. Bizim yapmamız gereken projelerle ilgileniyorsunuz veyahut ta birilerine görev veriyorsunuz. Bu anlamda biz borsa olarak size çok teşekkür ediyoruz. Şuana kadar hükümetimizin ve devletimizin arkasında olduk. Bundan sonrada inşallah olacağız. Sizlere yeni seçimlerde başarılar diliyorum. Cumhurbaşkanımıza başarılar diliyorum. Allah muvaffak etsin. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Şuan itibariyle de bunu net bir şekilde söylüyorum. Siyasi anlamda da söylemiyorum. Birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Hangi görüşten olursak olalım” ifadelerine yer verdi.

Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu tarafından Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz’a tablo hediye edildi.