SON DAKİKA
resmin alt tagı

BAŞKAN AYDIN; “HİZMET BİZDEN, DESTEK SİZDEN”

Bu haber 13 Haziran 2018 - 14:31 'de eklendi ve 162 views kez görüntülendi.

24 Haziran seçimleri öncesi sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmamak için her gün vatandaşlarla bir araya gelen Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın’ın bugünkü durağı Kemalettin İbni Hümam Caddesi oldu.

Cadde üzerindeki iş yerlerini tek tek gezerek vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Aydın, yaklaşan seçimler öncesi halktan destek istedi.

Belediyenin şehrin genelinde yaptığı hizmetleri takdir ederek devamını talep eden vatandaşlar ise, ülkedeki gelişmenin ve büyümenin istikrarı için seçimlerde oylarını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’ye vereceklerini beyan etti.

Başkan Aydın Cadde üzerinde girdiği bir iş yerinde 25 günlük bir bebekle karşılaştı. Ertuğrul bebekle yakından ilgilenen ve altın hediye eden Aydın, hayırlı uzun ömürler temennisinde bulundu.

Aydın’ın buradan sonraki durağı Ahmet Yesevi Caddesi oldu. Altyapı, kaldırım, asfalt ve aydınlatma unsurlarıyla geçtiğimiz yıllarda tamamen caddede esnaf tarafından büyük bir memnuniyetle karşılanan Başkan Aydın, vatandaşlardan seçimler öncesi destek talep etti.

Sivas’ın her anlamda geliştiğini ve güzelleştiği söyleyen esnaflar ise Aydın’a hizmetlerden ötürü teşekkür ederek seçimlerde destek sözü verdi.