SON DAKİKA
resmin alt tagı

Medyaya teşekkür ederiz

DÜNYA, EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT

STRESLE BAŞ EDİN

EĞİTİM, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, OTOMOBİL, SAĞLIK

Başkan Bilgin’den bağış çağrısı

EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT

Demokratik toplumların en önemli güvencesi basındır.

Bu haber 24 Temmuz 2018 - 11:28 'de eklendi ve 268 views kez görüntülendi.

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın,24 Temmuz Basın Bayramı ile ilgili mesaj yayınladı.

Aydın mesajında şunları söyledi

“Yaşadığımız iletişim çağında bilgiyi; hızlı, doğru, tarafsız, etik, ilkeli ve hukuka uygun bir şekilde kamuoyuna ulaştıran basın mensupları, şüphesiz çok önemli bir görevi ifa etmektedir.

Demokratik toplumların en önemli güvencelerinden biri olan basın, halkımızın gören gözü, işiten kulağı ve yükselen sesidir.

Yerel ve ulusal tüm basın kuruluşlarımız halkın haber alma hakkını kullanması ve kamuoyu oluşturulmasında etkin görev almakta olup, bu mesleğe mensup değerli basın çalışanlarımız da görevlerini mesai mefhumu gözetmeden yerine getirmektedir.

Gazeteciler, yaptıkları haber ve yayınlar ile biz yöneticilerin de her zaman destekçisi olmuştur. Zira halkımızın düşünceleri ve yorumlarını yansıtan haberler, şehrimize kazandırılan hizmetlerin eksiksiz ve daha kaliteli olmasına büyük katkı sunmuştur.

Bu duygu ve düşüncelerle Sivas’ta ve ülkemizin dört bir yanında görev yapan tüm basın mensuplarının 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, meslek hayatlarında ve çalışmalarında başarılar diliyorum.