SON DAKİKA
resmin alt tagı

MHP Milletvekili Özyürek,TSO’daydı.

Bu haber 20 Temmuz 2018 - 12:31 'de eklendi ve 250 views kez görüntülendi.

 

MHP Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek, Odamızı ziyaret etti. TSO  Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Eken ile görüşen Özyürek, “Sivas’ı Ankara’da güçlü bir şekilde temsil edeceğiz” dedi.

Meclis’te Sivas’ın haklarını sonuna kadar savunacaklarını açıklayan Özyürek, “Sivas için birlikte neler yapabiliriz, konusunda sizlerle ortak hareket edeceğiz. Çünkü sizler TSO olarak ve Sivas’ın ticaretin kalbisiniz. Bizlere getireceğiniz projeler, önerileri dikkate alacağız. Birlikte istişarelerde bulunacağız. Ortak hareket edeceğiz. Sorunlarımızı Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’ye götüreceğiz. Meclise taşıyacağız. Amacımızın Sivas’ımızın geleceğini güzel yerlere taşımak ise bunu birlikte başaracağız. Hizmet anlamında herkese kucağımızı açacağız. Kimliğinde Sivas yazan bütün hemşerilerimize hizmet edeceğiz.” şeklinde konuştu.

TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Eken ise Sivas’ın Ankara’ya seçip gönderdiği 5 milletvekilini ‘Sivas milliyetçiliği’ konusunda bir bütün olarak gördüklerini ifade etti.

Başkan Eken,Seçimlerin sizlere, ilimize ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyoruz. TSO olarak, bütün siyasi partilere eşit mesafede duruyoruz. Her partiye mensup üyelimiz olduğu için tarafsızlığımızı bozmuyoruz. Sivas olarak da birlik beraberliğe ihtiyacımız var. Milletvekillerimiz, Odamız, Belediyemiz ve bürokratlarımız ile birlikte Sivas’ımızın hak ettiği yere gelmesi için ortak çalışmalar yapılacağına ve herkesin katkı sunacağına inanıyorum. 5 milletvekilimizi 3 parti olarak ayırmıyor, Sivas milliyetçiliği konusunda bir ve beraber görüyoruz. Ankara’da sizleri ziyaret ederek, Sivas’ımızın ve üyelerimizin sorunları dosya halinde ileteceğiz. Bizlere öncülük edeceğinize ve yanımızda olacağına inanıyor, ziyaretiniz için teşekkür ediyoruz” dedi.