SON DAKİKA
resmin alt tagı

MEHMETÇİKLER YEMİN ETTİ

EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM

EĞİTİMDE ÇITA YÜKSELECEK

DÜNYA, EĞİTİM, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT

CUMHNURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN 100.YILA DESTEK

DÜNYA, EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, SAĞLIK, SPOR, TEKNOLOJİ

YABANCI ÖĞRENCİLER ÜNİVERSİTEYİ SEVİYOR

DÜNYA, EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT

Sivas Valisi Gül’den kombine desteği

Bu haber 27 Temmuz 2018 - 6:40 'de eklendi ve 186 views kez görüntülendi.

Sivas Valisi  Davut Gül, Sivasspor’a destek olmak amacıyla Passolig kombine kartı satın aldı.

İlimizin marka değeri olan Sivasspor’u hiçbir zaman yalnız bırakmayan ve sıkı bir Sivasspor taraftarı olan Valimiz Gül, “20 Bin Komine Satışı” kampanyası kapsamında; 4 Eylül Stadyumu bilet satış noktasına giderek, kombine kartı satın aldı.

Vali Davut Gül, gazetecilere yaptığı açıklamada; “Yeni sezon başlıyor. Bütün kulüpleri ayakta tutan seyircileridir.  Diğer takımlar gibi Sivassporumuz da kombine satışlarına başladı. Şuana kadar 3 bin 500 taraftarımız kombine almış durumda. Hedef 20 bin adetin üzerine çıkmak. Türkiye’de ne kadar Sivassporlu olduğunu düşünürsek bu rakama çok rahat ulaşılabilir. “diye konuştu.

Sivasspor’un bu yıl çok iyi transferler yaptığını dile getiren Gül, takımın geçen yıl ligi iyi bir noktada tamamladığını söyledi.

Bu yılda aynı başarıyı Sivasspor’un göstereceğine inandığını söyleyen Gül, “Takımın iyi bir başarı göstermesi için maddi ve manevi desteğe ihtiyacı var.Bunlar öncelikle kombine ve forma satışlarıyla olacak. Takıma sahip çıkmamamız gerekiyor. Bizlerde başkalarına söylemeden kendimiz yapalım istedik. Passoliglerimizi aktif hale getirdik. Bütün Sivaslılar elinden geleni yapsın.” dedi.Sivasspor As Başkanı Faruk Taşseten ise, Sivasspor’u yalnız bırakmayan Vali Davut Gül’e teşekkür etti.