SON DAKİKA
resmin alt tagı

LİDERLERİ SİVAS’A BEKLİYORUZ

DÜNYA, EĞİTİM, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT

Desenler sergilendi.

EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT

PALANDÖKEN, “ESNAF VE SANATKARA ÖZEL CANSUYU KREDİSİ ŞART”

EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, OTOMOBİL, TEKNOLOJİ

“Sivas İl Özel İdaresi, Sivas’ın Lokomotifidir”   

EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, SAĞLIK, TEKNOLOJİ

Sivas Valisi Gül’den kombine desteği

Bu haber 27 Temmuz 2018 - 6:40 'de eklendi ve 201 views kez görüntülendi.

Sivas Valisi  Davut Gül, Sivasspor’a destek olmak amacıyla Passolig kombine kartı satın aldı.

İlimizin marka değeri olan Sivasspor’u hiçbir zaman yalnız bırakmayan ve sıkı bir Sivasspor taraftarı olan Valimiz Gül, “20 Bin Komine Satışı” kampanyası kapsamında; 4 Eylül Stadyumu bilet satış noktasına giderek, kombine kartı satın aldı.

Vali Davut Gül, gazetecilere yaptığı açıklamada; “Yeni sezon başlıyor. Bütün kulüpleri ayakta tutan seyircileridir.  Diğer takımlar gibi Sivassporumuz da kombine satışlarına başladı. Şuana kadar 3 bin 500 taraftarımız kombine almış durumda. Hedef 20 bin adetin üzerine çıkmak. Türkiye’de ne kadar Sivassporlu olduğunu düşünürsek bu rakama çok rahat ulaşılabilir. “diye konuştu.

Sivasspor’un bu yıl çok iyi transferler yaptığını dile getiren Gül, takımın geçen yıl ligi iyi bir noktada tamamladığını söyledi.

Bu yılda aynı başarıyı Sivasspor’un göstereceğine inandığını söyleyen Gül, “Takımın iyi bir başarı göstermesi için maddi ve manevi desteğe ihtiyacı var.Bunlar öncelikle kombine ve forma satışlarıyla olacak. Takıma sahip çıkmamamız gerekiyor. Bizlerde başkalarına söylemeden kendimiz yapalım istedik. Passoliglerimizi aktif hale getirdik. Bütün Sivaslılar elinden geleni yapsın.” dedi.Sivasspor As Başkanı Faruk Taşseten ise, Sivasspor’u yalnız bırakmayan Vali Davut Gül’e teşekkür etti.