SON DAKİKA
resmin alt tagı

PALANDÖKEN,“İŞSİZLİĞİN ÇÖZÜMÜ MESLEKİ EĞİTİMDE”

EĞİTİM, EKONOMİ, KÜLTÜR SANAT, TEKNOLOJİ

Sivas Belediye Başkanı Bilgin,başkan vekili oldu.

EĞİTİM, EKONOMİ, KÜLTÜR SANAT, SAĞLIK

Babalara özel anı.

DÜNYA, EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, SAĞLIK, SPOR

PALANDÖKEN, “AFETTEN ZARAR GÖREN ESNAF VE ÇİFTÇİNİN YARALARI SARILMALI”

EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, TEKNOLOJİ

AK PARTİ’DE AKSU DÖNEMİ BAŞLADI.

Bu haber 06 Ağustos 2018 - 10:16 'de eklendi ve 544 views kez görüntülendi.

AK Parti’de Hakan Aksu dönemi başladı.

AK Parti İl Başkanlığı görevini yürüten  Ziya Şahin’in  milletvekili aday adayı olmasının ardından seçim sonuna kadar  İl Başkan vekili Abdulkadir Demirel tarafından yürütülen il başkanlığında  yapılan atamanın ardından  görevi Hakan  Aksu aldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ataması yapılan il başkanı Hakan Aksu’nun  tanıtım toplantısına  Milletvekilleri Habib Soluk,Semiha Ekinci, Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, ilçe ve belde belediye başkanları ile  parti başkanları  parti yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Tanıtımda İl Genel Meclisi Başkanı Sedat Özata, Kadın Kolları Başkanı Arzu Polat, Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, Milletvekilleri Habib Soluk ve Semiha Ekinci konuşma yaptı.

İl Başkanlığı görevine atanan  Hakan Aksu ise yaptığı konuşmasında, “Dava arkadaşlarımızın ve  büyüklerimizin yönlendirmesi sonucunda  ve Cumhurbaşkanımızın uygun görmesi ile  il başkanlığı sürecine başladım. bu süreçte AK davamıza gönül veren  hiç bir kimseyi  dışarıda bırakmadan  herkesi sürece dahil ederek  yoğun bir tempoyla çalışmayı hedefliyorum ” dedi.