SON DAKİKA
resmin alt tagı

PALANDÖKEN,“İŞSİZLİĞİN ÇÖZÜMÜ MESLEKİ EĞİTİMDE”

EĞİTİM, EKONOMİ, KÜLTÜR SANAT, TEKNOLOJİ

Sivas Belediye Başkanı Bilgin,başkan vekili oldu.

EĞİTİM, EKONOMİ, KÜLTÜR SANAT, SAĞLIK

Babalara özel anı.

DÜNYA, EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, SAĞLIK, SPOR

PALANDÖKEN, “AFETTEN ZARAR GÖREN ESNAF VE ÇİFTÇİNİN YARALARI SARILMALI”

EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, TEKNOLOJİ

BAŞKAN AYDIN KURBAN PAZARI’NI GEZDİ…

Bu haber 20 Ağustos 2018 - 6:29 'de eklendi ve 255 views kez görüntülendi.

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, Kurban Bayramı öncesinde Kurban Pazarı’nı ziyaret etti.

Havaalanı yolu üzerinde bulunan Kurban Pazarı’nda incelemelerde bulunan Başkan Aydın, besiciler ve kurbanlık almak isteyen vatandaşlarla bir araya geldi.  Vatandaşlarla sohbet etme imkânı bulan Aydın, kurban fiyatları hakkında bilgi aldı.

Belediye Başkanı Sami Aydın “Vatandaşlarla sohbet etme fırsatımız oldu. Gördüğüm kadarıyla hem satıcı hem alıcı memnun. Fiyatlardan şikâyet olmadığını görüyoruz. Burası eski bir pazar çok konforlu değil bunun bilincindeyiz. Önümüzdeki yıllarda Sivas’ımıza Et Ve Süt Kurumunun olduğu bölgeye yeni bir pazar inşa etmeyi planlıyoruz.” dedi.

“Bu bayramın hem ülkemize hem İslam âlemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum.” diyen Başkan Aydın, “Ülkemiz olağan üstü bir süreçten geçiyor, vatandaşımızın bu oyuna kenetlendiğini görüyoruz. Milletimizle gurur duyuyorum, kurban bayramınızı tebrik ediyorum.” ifadelerine yer verdi.Ayrıca Başkan Aydın, pazarlığa tutuşan vatandaşlar arasında da arabuluculuk yaptı.Sivas Belediye Başkanı Aydın’ın gezisine AK Parti Sivas Milletvekili Semiha Ekinci’de katıldı.