SON DAKİKA
resmin alt tagı

MEHMETÇİKLER YEMİN ETTİ

EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM

EĞİTİMDE ÇITA YÜKSELECEK

DÜNYA, EĞİTİM, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT

CUMHNURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN 100.YILA DESTEK

DÜNYA, EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, SAĞLIK, SPOR, TEKNOLOJİ

BAŞKAN AYDIN KURBAN PAZARI’NI GEZDİ…

Bu haber 20 Ağustos 2018 - 6:29 'de eklendi ve 238 views kez görüntülendi.

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, Kurban Bayramı öncesinde Kurban Pazarı’nı ziyaret etti.

Havaalanı yolu üzerinde bulunan Kurban Pazarı’nda incelemelerde bulunan Başkan Aydın, besiciler ve kurbanlık almak isteyen vatandaşlarla bir araya geldi.  Vatandaşlarla sohbet etme imkânı bulan Aydın, kurban fiyatları hakkında bilgi aldı.

Belediye Başkanı Sami Aydın “Vatandaşlarla sohbet etme fırsatımız oldu. Gördüğüm kadarıyla hem satıcı hem alıcı memnun. Fiyatlardan şikâyet olmadığını görüyoruz. Burası eski bir pazar çok konforlu değil bunun bilincindeyiz. Önümüzdeki yıllarda Sivas’ımıza Et Ve Süt Kurumunun olduğu bölgeye yeni bir pazar inşa etmeyi planlıyoruz.” dedi.

“Bu bayramın hem ülkemize hem İslam âlemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum.” diyen Başkan Aydın, “Ülkemiz olağan üstü bir süreçten geçiyor, vatandaşımızın bu oyuna kenetlendiğini görüyoruz. Milletimizle gurur duyuyorum, kurban bayramınızı tebrik ediyorum.” ifadelerine yer verdi.Ayrıca Başkan Aydın, pazarlığa tutuşan vatandaşlar arasında da arabuluculuk yaptı.Sivas Belediye Başkanı Aydın’ın gezisine AK Parti Sivas Milletvekili Semiha Ekinci’de katıldı.