SON DAKİKA
resmin alt tagı

Bilgin “Çocuklarımızın bayramı kutlu olsun “

DÜNYA, EĞİTİM, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT

Dünya’daki Mars’a gezi.

EĞİTİM, EKONOMİ, KÜLTÜR SANAT, SAĞLIK, SPOR, Uncategorized

BELEDİYE BAŞKANI AYDIN SESOB YÖNETİMİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Bu haber 29 Ağustos 2018 - 12:55 'de eklendi ve 160 views kez görüntülendi.

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret etti.

Belediye Başkan Yardımcısı KazımÖzgan, Özbelsan Şirketi Genel Müdürü Şaban Kaya ile birlikte Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret ederek, Birlik başkanı Beşir Köksal ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi..

Geçtiğimiz aylarda yapılan seçim sonrasında esnaf teşkilatını ziyaret ederek, genel kurulun hayırlı olmasını dileyen Belediye Başkanı Sami Aydın, esnaf teşkilatı ile her zaman uyumlu çalıştıklarını söyledi. Kurban bayramı tatilinin de 9 gün olması nedeniyle Sivas’ta bir hareketlilik yaşandığı, bu hareketliliğin esnafa da yansımasından dolayı mutlu olduklarını dile getirdi.

 

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Esnaf teşkilatı olarak Belediye Başkanımız Sayın Sami Aydın ve ekibiyle uyumlu bir şekilde çalışıyoruz. Esnafımızın sorunlarınıgötürdüğümüzde bizlere yardımcı olunuyor.  Sivas’ımızın gelişmesi ve kalkınması için yapılacak her türlü çalışmalarda esnaf teşkilatı olarak yer almaya gayret gösteriyoruz. Başkanımıza ve ekibine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz”dedi.

 

Sesob Başkanı Beşir Köksal, ziyaret anısına Belediye Başkanı Sami Aydın’a Türk bayrağının yer aldığı rozet hediye etti.