SON DAKİKA
resmin alt tagı

LİDERLERİ SİVAS’A BEKLİYORUZ

DÜNYA, EĞİTİM, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT

Desenler sergilendi.

EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT

PALANDÖKEN, “ESNAF VE SANATKARA ÖZEL CANSUYU KREDİSİ ŞART”

EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, OTOMOBİL, TEKNOLOJİ

“Sivas İl Özel İdaresi, Sivas’ın Lokomotifidir”   

EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, SAĞLIK, TEKNOLOJİ

Başarılı Genç Sporcular Ödüllendirildi

Bu haber 12 Eylül 2018 - 14:29 'de eklendi ve 189 views kez görüntülendi.

İl Özel İdare Spor Kulübü bünyesinde faaliyet gösteren ‘Yaz Futbol Okulu’nda başarılı olan genç sporcularına malzeme desteğinde bulunuldu. Programa İl Özel İdaresi Genel Sekreter Mehmet Nebi Kaya, genel sekreter yardımcılarımız, birim müdürleri, kulüp yöneticileri, hocaları ile futbolcu çocukların aileleri katıldı.

Programda konuşan Genel Sekreter Mehmet Nebi Kaya, “İl Özel İdare Spor Kulübü olarak yaz mevsimi içerisinde, okulların tatil olduğu dönemde Ahat hocamızın başkanlığında 200 öğrencimiz spor eğitimi aldılar, yaz futbol okulunu tamamladılar. Bu okulu tamamlayan öğrencilerimizi tebrik ediyorum, umarım bu futbol sevgileri zeki, çevik ve ahlaklı olarak en iyi şekilde devam eder ve eğitim hayatlarında da olumlu katkısı olur.Sporcularımızın bu seviyeye gelmelerinde emek veren yöneticimizi ve hocalarını tebrik ediyorum, hayırlara vesile olmasını diliyorum. ”dedi

Daha sonra yaz spor futbol okuluna katılan ve başarılı olan sporculara alınan malzemeler, Genel Sekreter Mehmet Nebi Kaya tarafından genç sporculara taktim edildi. Kursa katılan sporculara yapılan ikramın ardından program sona erdi.