SON DAKİKA
resmin alt tagı

‘Camiler çocuk dolsun, Ahlakı Kur’an olsun’

EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT

ÇİÇEKLER TOPRAKLA BULUŞUYOR…

DÜNYA, EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT

PALANDÖKEN,“ESNAF OKUL GIDASI LOGOSU HAKKINDA BİLGİLENDİRİLDİ”

DÜNYA, EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, OTOMOBİL, SAĞLIK, TEKNOLOJİ

Hızlı tren çalışmalarına 24 saat az geliyor

EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, TEKNOLOJİ

SESOB BAŞKANI KÖKSAL TESK DENETİMİNE SEÇİLDİ

Bu haber 14 Eylül 2018 - 10:28 'de eklendi ve 160 views kez görüntülendi.

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Denetim Kurulu Başkanlığına birkez daha seçildi

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK 20. Olağan Genel Kurulu Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı Bina Yıldırım, bakanlar ve esnaf teşkilatının katılımı ile Grand Ankara otelinde gerçekleştirildi.

Yapılan seçim sonrasında 599 geçerli oyun tamamını alan Bendevi Palandöken, 3. Kez Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanlığına seçilirken, Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Beşir Köksal, TESK Denetim Kurulu Başkanlığına birkez daha seçilerek güven tazeledi.

Yapılan seçim sonrasında bir açıklama yaparak delegelerek teşekkür eden  Sesob Başkanı Beşir Köksal, kendisini ikinci kez bu göreve layık gören TESK Genel Başkanı Bendevi Palandökene, yönetim kurulu üyelerine ve delegelere teşekkür etti.

Yıllardır esnaf teşkilatında hizmet verdiğini vurgulayan Köksal, “2002 yılından itibaren Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanlığını yürütmekteyim. 2014 yılında yapılan seçim sonrasında TESK Denetim Kurulunda yer alarak başkanlık görevini seçilmiştim. 4 yıllık görev sürem içerisinde esnaf ve sanatkarlarımızın sorunlarıyla yakından ilgilenmeye ve çözüm bulmaya gayret gösterdim. Yapmış olduğumuz olağan genel kurul sonrasında Genel Başkanımızın desteği , esnaf temsilcilerimizden aldığım güç ile Denetim Kurulu Başkanlığına birkez daha seçildim. Seçimin ardından   Denetim Kurulu Başkanı olarak görevimi en güzel şekilde yapmaya devam edeceğim.

Her zaman esnafımızın sorunlarıyla yakından ilgilenenteşkilatımıza her zaman destek olan Genel Başkanımız Bendevi Palandökene, yönetim kuruluna, Birlik yönetim kurulu üyelerime ve genel kurulumuzda bizlere destek olan herkese teşekkür ediyorum. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Sivas’ımızı ve esnaflarımızı en güzel şekilde Ankara’da temsil etmeye gayret göstereceğim. Genel kurulumuzun hayırlı olmasını diliyorum”dedi.