SON DAKİKA
resmin alt tagı

İletişimciler iftardaydı.

DÜNYA, EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT

TÜDEMSAŞ ‘TAN İHRACAT MÜJDESİ

EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, TEKNOLOJİ

ŞİDDETLE KINIYORUZ

Bu haber 03 Ekim 2018 - 10:14 'de eklendi ve 278 views kez görüntülendi.

Sivas Medicana Genel Müdürü Şerafettin  Demiray ve  hastanede görevli hekim ve  personel ,İstanbul’da Dr.Fikret Hacıosman’ın öldürülmesiyle ilgili hastane önünde açıklama yaptı,olayı kınadı ve saygı duruşunda bulunuldu.

Demiray, hastane önünde yaptığı açıklamasında ” 2 Ekim Salı günü,tedavi ettiği hastası tarafından ateşli silahla saldırıya uğrayan ve yoğun bakımda tedavi altına alınan Ruh ve Sinir Hastalıkları Uzmanımız Dr.Fikret Hacıosman, yapılan tüm müdahalelere rağmen,ne yazık ki,hayatını kaybetti. Medicana ailesinin bir ferdini kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz.merhuma Allah’tan rahmet,ailesi ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

Mesleklerine hayatlarını adayan ,hastaları için  gece gündüz demeden bin bir türlü fedakarlıklarla çalışan  hekimlerimizin  ve sağlık çalışanlarının tek amacı,insanları iyileştirmektir.Gayeleri  hayat kurtarmak  olan doktorlarımızın  hayatlarını ellerinden almaya yönelen şiddet eylemleri hiç bir şekilde kabul edilemez.Sağlık çalışanlarına yönelik her türlü şiddeti esefle kınıyoruz .Tüm sağlık camiasının başı sağ olsun