SON DAKİKA
resmin alt tagı

Medyaya teşekkür ederiz

DÜNYA, EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT

STRESLE BAŞ EDİN

EĞİTİM, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, OTOMOBİL, SAĞLIK

Başkan Bilgin’den bağış çağrısı

EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT

Sivas Valisi Gül, veda ziyaretlerine başladı.

Bu haber 29 Ekim 2018 - 9:40 'de eklendi ve 131 views kez görüntülendi.

2018/202 sayılı kararname ile Sivas Valiliği görevinden Gaziantep Valiliği görevine atanan Vali Davut Gül, veda ziyaretlerine başladı.

Bu kapsamda ilk olarak ilçe ziyaretleri gerçekleştiren Gül, Koyulhisar, Suşehri, Akıncılar ve Gölova ilçelerine veda etti.

Kelkit Vadisi’ndeki ilçelerin kaymakamlıklarına, ilçe belediyelerine, ilçe emniyet müdürlüklerine ve jandarma komutanlıklarına son ziyaretini gerçekleştiren Gül, halkla da bir araya gelmeyi ihmal etmedi.

Ziyaretlerde Sivas’ta görev yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Gül, “Sayın Cumhurbaşkanımızın ve İçişleri Bakanımızın tensipleri ile Gaziantep iline görevlendirildik. Gitmeden öncede ilçelerimizi gezmeye karar verdik. Her birimizin üzerinde ayrı ayrı hakları var. Haklarınızı helal edin. Çalışmalarımızda çok büyük katkılar verdiniz, özveri gösterdiniz. Görev yaptığımız süre içerisinde işimizi hakkıyla yapmaya çalıştık ama mutlaka eksikliklerimiz vardır. Sizleri seviyoruz. Gaziantep’te bir kardeşinizin olduğunu, 24 saat kapımızın açık olduğunu bilin isterim. Sanki Sivas’taymışız gibi bizlere ulaşabilirsiniz. Bizden sonra görev alacak olan arkadaşlar da bizden daha iyisini yapacaklardır. Devlette sonuç olarak devamlılık var. Sayın cumhurbaşkanımızın koyduğu hedefler var. Kamu görevlisi bu hedeflere ulaşmak için elinden geleni yapıyor dolayısıyla da bizden sonra gelen arkadaşlarımız da Sivas’ı bilen Sivas’ta çalışmış kişiler.” dedi.

Vali Gül’ün ziyaretleri kapsamında Koyulhisar Kaymakamlığına uğurlamaya gelen 82 yaşındaki Solmaz Tokatlı adlı vatandaş da okuma yazma öğrenmesi nedeniyle Gül’e teşekkürlerini iletti. Vali Gül’ün yakından ilgilendiği Tokatlı, okuma yazmayı öğrenmesine yardımcı olduğu için Gül’e dua ederek yeni görev yerinde başarılar diledi.