SON DAKİKA
resmin alt tagı

‘Camiler çocuk dolsun, Ahlakı Kur’an olsun’

EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT

ÇİÇEKLER TOPRAKLA BULUŞUYOR…

DÜNYA, EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT

PALANDÖKEN,“ESNAF OKUL GIDASI LOGOSU HAKKINDA BİLGİLENDİRİLDİ”

DÜNYA, EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, OTOMOBİL, SAĞLIK, TEKNOLOJİ

Hızlı tren çalışmalarına 24 saat az geliyor

EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, TEKNOLOJİ

Bahçeşehir stadyuma isim verdi.

Bu haber 17 Aralık 2018 - 15:36 'de eklendi ve 120 views kez görüntülendi.

Demir Grup Sivasspor  ile Bahçeşehir Koleji Yeni 4 Eylül Stadyumu´nun isim hakkıyla ilgili ön anlaşmaya vardı. Stadyumun kiralama işlemi sona erdikten sonra ´Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül Stadyumu´ ismi kullanılmaya başlanılacak.

Kırmızı-beyazlı ekibimizin maçlarını oynadığı 27 bin 532 kişi kapasiteli Yeni 4 Eylül Stadyumu’nun isim haklarıyla ilgili yönetim kurulu, Bahçeşehir Koleji ile ön anlaşmaya vardı. Statta gerçekleştirilen imza törenine Sivas Valisi Salih Ayhan, Başkan Mecnun Otyakmaz, yönetim kurulu üyeleri, Bahçeşehir Koleji İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Yücel, Teknik Direktörümüz Hakan Keleş ve futbolcularımız katıldı.

İmza töreninde konuşan Sivas Valisi Salih Ayhan, Sivaslıların, Sivas’ın ortak paydası olan Demir Grup Sivasspor’umuza bundan sonra Bahçeşehir Koleji’nin de destek olacağını belirterek, “Dolayısıyla eğitim yönünün birde sportif tarafı da takdire şayandır. Sivaslılar olaylara farklı bakabilir ama en ortak noktaları da Sivasspor’dur. En ortak noktasına Bahçeşehir Koleji’nin desteği, sponsorluk anlaşması çok güzel oldu.” dedi.

Başkan Mecnun Otyakmaz ise, kulübümüz için önemli bir gün olduğunu belirterek, “Bizim için özel bir gün özellikle ülkemizin ekonomik zorluklar içerisinde geçtiği bu dönemde Bahçeşehir Koleji’ne teşekkür etmek lazım. Türk futboluna destekleri devam etmekte önümüzdeki dönemde Ziraat Türkiye Kupası finali de bu statta gerçekleşecek. Stadımızın da bir takım eksiklikleri söz konusu bu işbirliğiyle birlikte Türkiye’ye ve Sivas’a layık bir kupa finali oynatmayı düşünüyoruz. Burada da Bahçeşehir Koleji’nin desteklerini bekliyoruz. Cumhurbaşkanımızın destekleriyle Gençlik ve Spor Bakanlığımızın katkılarıyla bu stat TOKİ tarafından oluşturuldu. Bu güzel eser Sivas’a çok büyük katkıda bulundu. Bahçeşehir Koleji ile de bundan sonra anılması da bize ayrıca gurur veriyor.” diye konuştu.

Bahçeşehir Koleji İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Yücel de, Bahçeşehir Koleji olarak 2018-2019 eğitim ve öğretim 123 kampüste yaklaşık 75 bin öğrenciye eğitim ve öğretim hizmeti verdiklerini hatırlatarak, “Sürekli her yerde söylediğimiz gençlerimizi geleceğe hazırlıyoruz. Robotik diyoruz, kodlama diyoruz, teknoloji ile iç içe sokuyoruz gençlerimizi ama değişmeyen tek bir şey var. Belki de bizi diğer kurumlardan ayıran özelliğimizde bu sporla sanatı eğitimden ayrılmaz olarak görüyoruz. Hatta bunları birbirinin bileşeni olarak görüyoruz. Bundan yola çıkarak iki sene önce Bahçeşehir Koleji Basketbol Takımı’nı kurduk. Takımımız bu sene Süper Lig’de mücadele ediyor. A takım işin görünen yüzü biz spora yatırım yapmaya başlarken ilk önce alt yapılara yatırım yapmaya başladık. Geçen sene 12 farklı ilde alt yapı seçmeleri düzenledik ve 600’e yakın sporcuyu bünyemize kattık. Biz bir şehre okul açtığımız zaman o ilin tüm değerlerini sahiplenmeye çalışıyoruz. Demir Grup Sivasspor’da Sivas’ın en büyük değerlerinden biri Sivasspor’u gerek sportif anlamda olsun gerekse hem kurumsal hem de finansal açıdan olsun taşıyan tüm yönetimi tebrik ediyorum. Sivas’ta her kesimden kitlenin sahiplenmesini sağladılar dolayısıyla bizim de Sivasspor’u sahiplenmemizi sağladılar.” şeklinde konuştu.Konuşmanın ardından Otyakmaz ve Yücel arasında 1,5 yıllık isim sponsorluğu anlaşması imzalandı.Törende Sivas Valisi Salih Ayhan’a ve Başkan Otyakmaz Bahçeşehir Koleji Basketbol Takımı forması hediye edildi.