SON DAKİKA
resmin alt tagı

‘Camiler çocuk dolsun, Ahlakı Kur’an olsun’

EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT

ÇİÇEKLER TOPRAKLA BULUŞUYOR…

DÜNYA, EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT

PALANDÖKEN,“ESNAF OKUL GIDASI LOGOSU HAKKINDA BİLGİLENDİRİLDİ”

DÜNYA, EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, OTOMOBİL, SAĞLIK, TEKNOLOJİ

Hızlı tren çalışmalarına 24 saat az geliyor

EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, TEKNOLOJİ

BAŞKAN AYDIN’DAN MİSİAD’A ZİYARET…

Bu haber 10 Aralık 2018 - 12:56 'de eklendi ve 95 views kez görüntülendi.

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın kısa adı MİSİAD olan Memleketçi Sanayici İş Adamları Derneğini ziyaret etti.

Belediye Başkanı Sami Aydın geçtiğimiz günlerde kendisini ziyarete gelen MİSİAD Şube Başkanı Ferid Yarar ve yönetimine İade-i ziyarette bulundu. Başkan Aydın genç iş adamlarıyla bir süre sohbet etti.

Burada konuşan MİSİAD Şube Başkanı Yarar, “İlk önce Sayın başkanıma ve ekibine bizi onurlandırdığı için çok teşekkür ederiz. Başkanımızın Sivas’a çok büyük hizmetleri oldu. Kendisine çalışmalarından dolayı her zaman teşekkür ettik, yanında olduğumuzu söyledik. İnşallah her zamanda yanında olacağız.” dedi.

Belediye Başkanı Sami Aydın ise “MİSİAD Başkanımıza ve üyelerine çok teşekkür ediyor, kendilerine başarılar diliyorum. Bu memleketin geleceği iş adamlarının elinde olacak. Şehirlerin geleceği de, özel sektörlerde çünkü… Sivas istihdamda üretimde söz sahibi olacaksa bu sizlerin sayesinde olacak, sizlerin katkılarıyla olacak biz buna inanıyoruz.” dedi.

“Hizmetlerimizi, belediyecilik anlayışımızı her zaman özel sektörün önünü açan, yapılan çalışmalarla şehre değer katan, şehrin temel sorunlarını ortadan kaldıran, bir anlayışla gerçekleştirdik.” diyen Başkan Aydın, “Allah’a çok şükür; bugün Sivas’ta belli bir noktaya geldi. Her kim olursa olsun ister ülke içerisinden ister ülke dışından Sivas’a gelenlerin Sivas’la ilgili izlenimlerinde büyük iyileşmeler olduğunu görüyoruz. Bu anlamda bugün Sivas, Türkiye’deki şehirleşme ve standartlaşma iller bazında temel şehir konumuna geldi. Bizim için önemli olan buydu. Rabbime şükürler olsun ki; bunu da sizin desteğinizle, Sivas’ın desteğiyle başardık. Kalan sürede de görevimizi en iyi şekilde yaparak 31 Mart’ta bayrağı teslim edeceğiz.” ifadesini kullandı.