SON DAKİKA
resmin alt tagı

İletişimciler iftardaydı.

DÜNYA, EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT

TÜDEMSAŞ ‘TAN İHRACAT MÜJDESİ

EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, TEKNOLOJİ

“Bizim İçin 365 Gün Yeriniz Farklı”

Bu haber 03 Aralık 2018 - 11:48 'de eklendi ve 92 views kez görüntülendi.

Sivas Valisi  Salih Ayhan, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Sivas Valiliği ve İl Özel İdaresinde görev yapan engelli personellerle bir araya geldi.

Sivas İl Özel İdaresi Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen programda engelli personellerle sohbet eden Ayhan, birlikte kahvaltı yaptı.

‘Sizlerin yeri günlümde hep farklıdır’ diyerek sözlerine başlayan Sivas Valisi Salih  Ayhan; “Bizim için 365 gün yeriniz farklı. Sizlerin duasını almaya çalışıyoruz, yüzlerinizin gülmesini arzu ediyoruz. Her sağlıklı bireyin birer engelli adayı olduğunu unutmayalım. Sizler toplumumuzun temel direğisiniz. Devletimizin ve kurumlarımızın son yıllarda ki sosyal hayatınıza, istihdamınıza katkıları yadsınamaz. Sizler Cenab-ı Allah’ın birer emanetisiniz bizler de bu bilinçle hareket ediyoruz. Sizlerin yaşam kalitesini arttırmak, imkânları daha yukarıya taşımak ve gönlünüze girebilmek istiyoruz. Bizim en büyük derdimiz bu.” dedi.

Ayhan, konuşmaların ardından masaları gezerek engelli personellere karanfil dağıttı.

Programda; Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Nebi Kaya ve genel sekreter yardımcıları ile birim müdürleri de yer aldı.