SON DAKİKA
resmin alt tagı

Bilgin “Çocuklarımızın bayramı kutlu olsun “

DÜNYA, EĞİTİM, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT

Dünya’daki Mars’a gezi.

EĞİTİM, EKONOMİ, KÜLTÜR SANAT, SAĞLIK, SPOR, Uncategorized

Fırınlar denetlendi

Bu haber 04 Aralık 2018 - 12:38 'de eklendi ve 95 views kez görüntülendi.

Sivas Tarım  İl Müdürü Seyit Yıldız ve Gıda ve Yem Şube Müdürü Oktay Köksal, ilimizde faaliyet gösteren ve yenilenen alet ve ekipmanlarla hizmet vermeye devam eden ekmek fırınlarına ziyaret gerçekleştirdi. 3 adet ekmek ve ekmek çeşitleri üreten işletme ziyaret edilerek incelemelerde bulunuldu.

Tadilattan geçen fırınlara yapılan ziyaretlerde açıklamalarda bulunanİl Müdürü Seyit Yıldız;“İlimizde faaliyet gösteren ekmek fırınlarının teknolojiyi yakından takip ederek enerji-zaman tasarrufu, maliyeti düşürmek, rekabeti üst düzeyde tutmak ve ekmekte kaliteyi yükseltmek adına yaptığı çalışmalar memnuniyet verici. Somun ekmeği sektöründe teknolojik yeniliklerin yanı sıra diğer alanlarda da iyileştirmeler yapılarak halkımıza en iyi ekmeği en sağlıklı şekilde sunmak için ortak akıl ile hareket etmeliyiz.” dedi.

İl Müdürü Yıldız,yapılan değişiklikler yerinde inceleyerek yapılması planlanan işler hakkında işletme sahipleri ile görüş alış verişinde bulundu. Hemşerilerimize daha sağlıklı şartlarda ekmek sunmanın önemi konuşuldu. Sektörün sorunları hakkında bilgi alındı. Yenilenen işletmeler için firma sahiplerine teşekkür edildi.