SON DAKİKA
resmin alt tagı

EKEN; KDV İADESİNİ MEMNUNİYETLE KARŞILIYORUZ

DÜNYA, EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, TEKNOLOJİ

SİVAS’A YENİ CAZİBE MERKEZİ

EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT

“GIDA İSRAFIYLA MÜCADELENİN TAM ZAMANI”

EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, SAĞLIK

Fırınlar denetlendi

Bu haber 04 Aralık 2018 - 12:38 'de eklendi ve 79 views kez görüntülendi.

Sivas Tarım  İl Müdürü Seyit Yıldız ve Gıda ve Yem Şube Müdürü Oktay Köksal, ilimizde faaliyet gösteren ve yenilenen alet ve ekipmanlarla hizmet vermeye devam eden ekmek fırınlarına ziyaret gerçekleştirdi. 3 adet ekmek ve ekmek çeşitleri üreten işletme ziyaret edilerek incelemelerde bulunuldu.

Tadilattan geçen fırınlara yapılan ziyaretlerde açıklamalarda bulunanİl Müdürü Seyit Yıldız;“İlimizde faaliyet gösteren ekmek fırınlarının teknolojiyi yakından takip ederek enerji-zaman tasarrufu, maliyeti düşürmek, rekabeti üst düzeyde tutmak ve ekmekte kaliteyi yükseltmek adına yaptığı çalışmalar memnuniyet verici. Somun ekmeği sektöründe teknolojik yeniliklerin yanı sıra diğer alanlarda da iyileştirmeler yapılarak halkımıza en iyi ekmeği en sağlıklı şekilde sunmak için ortak akıl ile hareket etmeliyiz.” dedi.

İl Müdürü Yıldız,yapılan değişiklikler yerinde inceleyerek yapılması planlanan işler hakkında işletme sahipleri ile görüş alış verişinde bulundu. Hemşerilerimize daha sağlıklı şartlarda ekmek sunmanın önemi konuşuldu. Sektörün sorunları hakkında bilgi alındı. Yenilenen işletmeler için firma sahiplerine teşekkür edildi.