SON DAKİKA
resmin alt tagı

Başkan Bilgin’den bağış çağrısı

EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT

“KÖR BIÇAK VE SAHTE KASAPLARDAN UZAK DURUN”

EĞİTİM, EKONOMİ, KÜLTÜR SANAT, SAĞLIK

Samsun-Sivas (Kalın) Demiryolu hattı yenilendi

EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, TEKNOLOJİ

“Memleketinizi Unutmayın”

DÜNYA, EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT

Gençlik, geleceğimizin teminatıdır

Bu haber 28 Aralık 2018 - 10:24 'de eklendi ve 120 views kez görüntülendi.

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi  Turizm Fakültesi ve Cumhuriyet Meslek Yüksekokulu öğrencileri tarafından ‘Gençlik Paneli’ düzenlendi.

Panele; Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Halit Suavi Ahıpaşaoğlu, Turizm Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Erkan Sağlık, Cumhuriyet Meslek Yüksekokulu Turizm Otelcilik Bölümü Dr. Öğr. Gör. Serap İnceöz, çok sayıda akademisyen, davetli ve öğrenci katıldı.

Yabancı Diller Yüksekokulu Konferans Salonu’nda düzenlenen panel saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından başladı.

Panelin açış konuşmasını yapan Turizm Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Erkan Sağlık, gençliğin geleceğimizin teminatı olduğunu, gençliğin ülkemizin geleceği sağlam temellere oturtabilmesi için bilgi birikimi ve tecrübelerini zenginleştirmeleri gerektiğini ifade ederek programda emeği geçenlere teşekkür etti.

Cumhuriyet Meslek Yüksekokulu Turizm Otelcilik Bölümü Dr. Öğr. Gör. Serap İnceöz Cumhuriyet Meslek Yüksekokulu ve Turizm Fakültesi arasında iş birliği ile yapılan etkinlikler ve çalışmalar hakkında bilgi vererek gençliğin bugünkü durumu ve gençlerden beklentiler hakkında dinleyicilere bilgi verdi.Panel sonrası çeşitli ikramların ardından, belge takdimi ve toplu fotoğraf çekimiyle program sona erdi.