SON DAKİKA
resmin alt tagı

Medyaya teşekkür ederiz

DÜNYA, EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT

STRESLE BAŞ EDİN

EĞİTİM, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, OTOMOBİL, SAĞLIK

Başkan Bilgin’den bağış çağrısı

EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT

Özel İdareye seri ziyaretler.

Bu haber 04 Aralık 2018 - 12:43 'de eklendi ve 93 views kez görüntülendi.

Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Nebi Kaya, Kasım ayı boyunca ilimizde görev yapan kurum il müdürleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve merkez ile ilçe köy muhtarlarını ağırladı.

Özel İdarenin  2018 yılı iş sezonunu kapsamında yürüttüğü çalışmaları yerinde inceleyerek sık sık ilçe ve köy ziyaretleri gerçekleştiren Genel Sekreter Mehmet Nebi Kaya;yürütülmekte olan çalışmalar ve yatırım programı dâhilinde yapılacak olan hizmetler hakkında da görüşmeler gerçekleştiriyor.

Kasım ayı boyunca Genel Sekreter Kaya; Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Adnan Dikenli,Sivas Belediyesi Başkan Yardımcısı Ahmet Özaydın,Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.ŞGenel Müdürü Niyazi Kıvılcım,Prof. Dr Nevzat Gültiken Sağlık-Sen Sivas Şubesi Başkanı AdemYaşin, Sivas Tarım İl Müdürü Seyit Yıldız, Sivas Esnaf ve Sanatkar Odaları Başkanı Beşir Köksal,Divriği ilçesinden  gelen heyet, Divriği Hacı Bektaşi Veli Kültür, Tanıtma, Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Yıldırım, ve Muhtarlar Dernek Başkanı Murat Demirkaya ve Yeşil Divriği Gazetesi sahibi Hayber Bozkurt ve beraberindekileri misafir ederek bir araya geldi.