SON DAKİKA
resmin alt tagı

İletişimciler iftardaydı.

DÜNYA, EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT

TÜDEMSAŞ ‘TAN İHRACAT MÜJDESİ

EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, TEKNOLOJİ

YİĞİDOLAR, LİDERİ DE ÇELMELEDİ.

Bu haber 01 Aralık 2018 - 15:37 'de eklendi ve 115 views kez görüntülendi.

Demir Grup Sivasspor, İstanbul deplasmanında Beşiktaş’ın ardından bu kez de lider Başakşehir’i kedi saha ve seyircisi önünde yendi.

Müsabakaya çok iyi başlayan ve 35. dakikada Muhammed Demir’in attığı golle 1-0 öne geçen Sivasspor, ikinci yarı da da başarısını devam ettirdi .

Demir Grup Sivasspor, İstanbul deplasmanında  lider Başakşehir önünde 35. dakikada Muhammed demir’in attığı golle karşılaşmayı 1-0 kazandı. Sivasspor İstanbul deplasmanında  önce Beşiktaş’ı ardından  Başakşehir’i yenerek  adından söz ettiren  takım oldu.

karşılaşmaya çok iyi başlayan ve  lider önünde  başarılı bir futbol sergileyen Sivasspor, özellikle ikinci yarıda oynadığı futbolu ile göz doldurdu.

müsabakanın ardından görüşlerini dile getiren Sivasspor Teknik  Sorumlusu Hakan Keleş, ” lider önünde yapacağımız mücadeleye çok iyi hazırlandık. Rakibimizin  aventajlı ve dezavantajlı  bölgelerini çok iyi analiz yaptık. futbolcularım kendilerine  verilen  görevi  layıkı ile yerine getirdikler. hepsine teşekkür ederim. başarımız devam edecektir “dedi