SON DAKİKA
resmin alt tagı

Başkan Bilgin’den bağış çağrısı

EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT

“KÖR BIÇAK VE SAHTE KASAPLARDAN UZAK DURUN”

EĞİTİM, EKONOMİ, KÜLTÜR SANAT, SAĞLIK

Samsun-Sivas (Kalın) Demiryolu hattı yenilendi

EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, TEKNOLOJİ

“Memleketinizi Unutmayın”

DÜNYA, EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT

Güvenlik için toplantı

Bu haber 29 Mart 2019 - 16:22 'de eklendi ve 42 views kez görüntülendi.

Seçim Güvenlik Toplantısı Sivas Valisi Salih Ayhan başkanlığında yapıldı.

31 Mart Mahalli İdareler Seçim Güvenliği Toplantısı, ilgili kurumların katılımıyla Sivas Valisi Salih Ayhan’ın başkanlığında yapıldı.

Toplantı öncesinde basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Vali Ayhan, Sivas’ta seçim sürecinde sakin ve sorunsuz bir çalışma dönemi geçirildiğini belirtti.

Vali Ayhan;  “31 Mart Pazar günü yapılacak olan seçimlerle ilgili son değerlendirmelerde bulunmak ve hazırlıkları gözden geçirmek için bir araya geldik. Özellikle köylerde muhtar seçimleriyle ilgili vatandaşlarımızı ve muhtar adaylarımızı sağduyulu olmaları noktasında hassasiyetimizi tekrar vurgulamak istiyoruz.” dedi.

Seçimlerden sonra demokrasinin güzelliğini hep birlikte yaşayacağız diyen Vali Salih Ayhan değerlendirme konuşmalarında; “Vatandaşlarımızın oyunun sağlıklı ve demokratik bir olgunluk içinde sandığa yansımasını sağlayacağız. Pazar günü hiçbir problem yaşamayacağımıza inanıyorum. Enerji dağıtım ve güvenlik tedbirleri başta olmak üzere tüm hususlarla ilgili çalışmaları yapmış bulunuyoruz. Kamu kurumlarımız, siyasi partilerimiz ve tüm adaylarımızla uyumlu ve anlayışlı bir seçim dönemi oldu. Seçimlerin ülkemiz için ve şehrimizin için hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum.” ifadelerine yer verdi.