SON DAKİKA
resmin alt tagı

Ünlü Virtüöz’ler Sivastaydı.

DÜNYA, EĞİTİM, KÜLTÜR SANAT

İL GENEL MECLİSİ VEDA ETTİ

Bu haber 07 Mart 2019 - 14:17 'de eklendi ve 80 views kez görüntülendi.

İl Genel Meclisi veda etti.

Sivas İl Genel Meclisi’nin 23. dönem üyeleri, 2014 yılında devraldığı görevlerinin son oturumlarını gerçekleştirdi.. Sivas Valisi  Salih Ayhan da 2 yıl birlikte görev yaptığı 23. dönemin son toplantılarında birlikte olmak için Sivas İl Genel Meclisi’ni ziyaret etti.

Sivas İl Özel İdaresinde gerçekleştirilen programda konuşan Vali Salih Ayhan, meclis üyelerinin 5 yıl boyunca ilimiz için önemli kararlar aldığını belirterek, “Her başlangıcın bir sonu vardır, her sonun bir başlangıcı vardır. 2014 yılında bu göreve başladığınız zaman; heyecanlı, sahada geniş bir tarama yaparak buraya gelmiştiniz. 2012 yılında başlayan değişim ve dönüşüme en büyük destek veren ve bu yapıya katkı sağlayan da bu meclis oldu.Sivas’a çok güzel hizmetlerde bulundunuz, bununla ne kadar gurur duysanız azdır. Kapımız ve yüreğimiz sizlere her zaman açık. Bu birlikteliğin sağlanmasında, bu ortak aklın meclise hâkim olmasında önemli bir faktör olan İl Genel Meclisi Başkanı Sedat Özata’ya, 3 dönemdir başarıyla meclisimize hizmet ettiği için ayrıca teşekkür ediyorum. Kendisine sağlıklı ve mutlu bir yaşam diliyorum.” dedi.

“İlçelerimizi, köylerimizi ve seçmenini en iyi şekilde temsil etmenin mücadelesini 5 yıl boyunca başarıyla veren tüm üyelere teşekkür ediyor, sağlıklı ve mutlu bir ömür diliyorum.” diyen Vali Ayhan, meclis üyelerine hizmetleri için teşekkür belgesi takdim etti.