SON DAKİKA
resmin alt tagı

Ünlü Virtüöz’ler Sivastaydı.

DÜNYA, EĞİTİM, KÜLTÜR SANAT

Personel ödüllendirildi.

Bu haber 08 Mart 2019 - 8:46 'de eklendi ve 58 views kez görüntülendi.

Sivas Ticaret Borsası,  Akreditasyon belge yenileme denetimini başarıyla geçen borsa personelini teşekkür belgesi ile ödüllendirdi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği´nin (TOBB), 2001 yılında İngiltere Odalar Birliği ile birlikte yürütmeye başladığı Oda-Borsa Akreditasyon Sistemi´ne 2016 yılında dahil olan ve Şubat ayının son haftası TOBB’da düzenlenen törende B sınıfı akreditasyon belgesini yenileyerek tekrar alan Sivas Ticaret Borsası,tüm personelini Mart Ayı Meclis Toplantısı’nda başarı belgesiyle ödüllendirdi.

Sivas Ticaret Borsası tarafından borsa personelinin Akreditasyon çalışmaları ve kurum hizmetlerinin yerine getirilmesinde göstermekte oldukları üstün performans ve özverili çalışmalardan dolayı ödüllendirilmesi için yapılan tören ile teşekkür belgeleri Meclis Başkanı İhsan Aksoy ve Yönetim Kurulu Başkanı Adulkadir Hastaoğlu tarafından borsa personeline takdim edildi.

Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu yaptığı konuşmada; “2016 yılında akredite borsa unvanını elde eden borsamız, geçtiğimiz yıl sonunda yapılan denetimlerin ardından başarısını devam ettirmiştir. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde Ticaret Bakanımız Ruhsar Pekcan’nın katılımı ile gerçekleştirilen törende ben ve Akreditasyon Kurulu Üyelerimiz B sınıfı akreditasyon sertifikamızı Genel Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu’nun elinden aldık. Bu belgeyi Sivas’ımıza ve borsamıza kazandıran Borsa Personelimize ve Akreditasyon Kurulu Üyelerimize özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.