SON DAKİKA
resmin alt tagı

Ünlü Virtüöz’ler Sivastaydı.

DÜNYA, EĞİTİM, KÜLTÜR SANAT

SİVAS İÇİN BİRLİKTE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Bu haber 05 Mart 2019 - 8:12 'de eklendi ve 73 views kez görüntülendi.

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurul sonrasında güven tazeleyen Sivas Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağı ziyaret etti.

Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ ye yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Sesob Başkanı Beşir Köksal ve yönetim kurulu üyeleri bir süre görüş alışverişinde bulunduktan sonra genel kurulun hayırlı olması temennisinde bulundular.

Ziyarette konuşan Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Ziraat Odası delegelerinin oylarıyla tekrar seçilen Hacı Çetindağı tebrik etti.

Sivil toplum örgütleri olarak Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ ile birlikte birçok yerde görev yaptıklarını dile getiren Sesob Başkanı Beşir Köksal, “ Ziraat Odası Başkanımız Hacı Çetindağ güzel bir genel kurul yaparak delegelerin tercihi ile birkez daha başkanlığa seçilmiştir. Başkanım yıllardır teşkilatın içerisinde Sivas’a ve çiftçilerimize hizmet etmektedir. Görev yaptığı süre içerisinde de çiftçilerimize yönelik olarak faydalı çalışmalar yapmıştır. Genel kurulun Sivas’ımıza ve çiftçilerimize hayırlı olmasını diliyor, birkez daha oda başkanlığına seçilen başkanımı tebrik ediyorum”dedi.

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinden dolayı mutlu olduğunu dile getiren Ziraat Odası Başkanı Hacı Çetindağ, “Yıllardır esnaf teşkilatına hizmet veren Birlik Başkanımız Beşir Köksal ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinden onur ve gurur duydum. Her zaman başkanımın bilgi ve tecrübelerinden faydalanıyoruz. Sivas çiftçisini ve tarımını daha ileriye götürebilmek sorunlarına çare olabilmek için çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bizlerde sivil toplum örgütleri olarak Sivas’ın  gelişmesi ve kalkınması için elimizi taşın altına koyacağız ve birlikte çalışmaya devam edeceğiz” ifadesine yer verdi.