SON DAKİKA
resmin alt tagı

Öğretim üyelerine teşekkür.

EĞİTİM, EKONOMİ, KÜLTÜR SANAT

Başkan Aydın’dan veda ziyaretleri

Bu haber 03 Nisan 2019 - 12:22 'de eklendi ve 41 views kez görüntülendi.

Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın veda ziyaretleri kapsamında AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Duman’ı ve gençlik kolları teşkilatını ziyaret etti. Ziyarette Başkan Aydın’a Başkan Yardımcıları Abdurrahim Ceyhan ve Hasan Karaman’da eşlik etti.

31 Mart Yerel seçimleri ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Başkan Aydın, genç siyasetçilere nasihatlerde bulundu.

Belediyeciliğin zor ve emek gerektiren bir iş olduğunu dile getiren Aydın, “Belediyecilik siyasetin en zor kısmı… İnşallah Hilmi Bey’de bunu en iyi şekilde yapacaktır. Ülkemizin memleketimizin daha güzel hizmetlere ihtiyacı var. İnsanlarımız bunu hak ediyor.  Biz bu anlayışla beş yılımızı tamamladık. Aynı şekilde tamamlamayı rabbim Hilmi Bey’e de nasip etsin. Bunun meyvelerini de şu anda topluyoruz. Nerede hangi ortamda olsak vatandaş bunu dile getiriyor. Gönül belediyeciliğini nasıl yapmışız sadece kendi partilimiz değil farklı kesimlerin de gönüllerinde yer edindiğimizi görüyoruz. Gönüllerde yer bulmanın en güzel örneği Recep Tayyip Erdoğan… Bizde Sivas’ta bunu başardığımızı görüyoruz. Bundan sonra da önce mevcudu korumak sonra üzerine koymak temel hedefimiz olmalı. Biz de elimizden gelen katkıyı sağlayacağız.” dedi.

Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Duman’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Sivas belediyeciliği 2004 yılında AK Partiyle gördü. Şimdi bu süreç devam edecek. Burada esas olan isimler değil anlayıştır. 1994 yılında İstanbul’da Cumhurbaşkanımızın başlattığı anlayıştır.  Hilmi Bey’de başkanımızın yaptıklarını yapmak için gayret edecek. Biz de belediye meclis üyesi olarak Abdurrahim abinin yaptıklarını yapmak için gayret edeceğiz.” ifadesini kullandı.