SON DAKİKA
resmin alt tagı

Başkan Bilgin’den bağış çağrısı

EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT

“KÖR BIÇAK VE SAHTE KASAPLARDAN UZAK DURUN”

EĞİTİM, EKONOMİ, KÜLTÜR SANAT, SAĞLIK

Samsun-Sivas (Kalın) Demiryolu hattı yenilendi

EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, TEKNOLOJİ

“Memleketinizi Unutmayın”

DÜNYA, EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT

Emniyet ,halkımızın takdirini kazanıyor.

Bu haber 09 Nisan 2019 - 8:33 'de eklendi ve 9 views kez görüntülendi.

Sivas Valisi Salih Ayhan, Polis Teşkilatının Kuruluşunun 174.yıldjönümü nedeniyle mesaj yayınladı.

Vali Ayhan mesajında ” 174 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Emniyet Teşkilatımız, sosyal hukuk devleti çerçevesinde; yasaların uygulanması, temel hak ve özgürlüklerin korunması, toplumsal yaşamın huzur ve güven içerisinde düzenli bir şekilde sürdürülmesini amaçlamaktadır.  Üstlendiği bu önemli sorumluluğu engin birikimini ve tecrübesini çağın yenilikleri ve demokratik değerlerle harmanlayarak başarıyla sürdüren Emniyet Teşkilatımız, gece-gündüz demeden, fedakârca yürüttüğü çalışmalarıyla da halkımızın takdirini kazanmaktadır.

Asayişin, huzur ve güvenin hukuk kuralları içerisinde gerçekleşmesinin teminatı olan polislerimiz, her şart altında canlarını ortaya koyarak, görevlerini ifa etmektedirler.

Sivas’ımızın huzur ve güven kenti olmasında etkin rol üstlenen Sivas Emniyet Müdürlüğümüz de mesai mefhumu gözetmeksizin yürüttükleri gayretli çalışmalarıyla halkımızın gönlünde önemli bir yer edinmiştir.

Bu duygu ve düşüncelerle ülkemiz için canlarını seve seve feda eden şehit polislerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anar, tüm Emniyet Teşkilatımızın ‘Polis Haftası’nı kutlarım.”dedi