SON DAKİKA
resmin alt tagı

Başkan Bilgin’den bağış çağrısı

EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT

“KÖR BIÇAK VE SAHTE KASAPLARDAN UZAK DURUN”

EĞİTİM, EKONOMİ, KÜLTÜR SANAT, SAĞLIK

Samsun-Sivas (Kalın) Demiryolu hattı yenilendi

EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, TEKNOLOJİ

“Memleketinizi Unutmayın”

DÜNYA, EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT

Huzur ve güvenin teminatı

Bu haber 08 Nisan 2019 - 9:28 'de eklendi ve 8 views kez görüntülendi.

Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 174’ncü. yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımlayan Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Türk Polis Teşkilatının bilgi birikimi ve tecrübesiyle, ülkenin huzur ve güvenliğinin teminatı olduğunu vurguladı.

Başkan Hastaoğlu, Türk Polis Teşkilatının 174’ncü kuruluş yıl dönümünü kutlayarak, “Güvenlik güçlerimizin çok önemli bir parçası olan Türk Polis Teşkilatımız 174 yıldır Milletimizin huzuru, kamu düzeninin korunması ve asayişin sağlanması için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayarak canla başla hizmet vermektedir.Türk Polis Teşkilatı görevini, zor şartlar altında, gece gündüz büyük fedakârlıklarla, vatan ve millet sevgisiyle, bilinçli ve ciddi bir sorumlulukla yerine getirmektedir. Hiç şüphesiz ki emniyet mensuplarımızın görevleri oldukça meşakkatli, bir o kadar da sorumluluğu yüksek ve dikkat isteyen bir meslektir. Polislik mesleği her türlü teknolojik donanıma sahip olsanız bile büyük fedakârlık ve özveri isteyen bir meslektir. Emniyet teşkilatımız ve çalışanları kurulduğu 1845 yılından bu yana gerekli fedakârlık ve özveriyi göstererek milletimizin huzur, güven ve barış ortamında yaşanması konusunda büyük hassasiyet göstermişlerdir.

Bu duygu ve düşüncelerle Türk Polis Teşkilatımızın 174’üncü Kuruluş Yıl Dönümünde şehit polislerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyor, halkımızın huzur ve güvenliği için gece gündüz demeden görev yapan tüm polislerimizin Polis Haftası’nı en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.