SON DAKİKA
resmin alt tagı

Öğretim üyelerine teşekkür.

EĞİTİM, EKONOMİ, KÜLTÜR SANAT

İl Genel meclisi veda ziyaretindeydi.

Bu haber 02 Nisan 2019 - 14:16 'de eklendi ve 19 views kez görüntülendi.

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinin ardından görev süresini tamamlayan ve 10 senesi İl Genel Meclisi Başkanlığı olmak üzere, 15 sene İl Genel Meclis Üyeliği görevini yürüten İl Genel Meclisi Başkanı Sedat Özata, Sivas İl Özel İdaresi’ne veda etti.

Sivas İl Genel Meclis BaşkanıSedat Özata; Encümen Toplantı Salonunda, Genel Sekreter Mehmet Nebi Kaya, Genel Sekreter Yardımcısı  Mevlüt Soysal ve  birim müdürleri ile bir araya geldi.

İl Genel Meclisi Başkanı Sedat Özata’nın başkanlığında İl Genel Meclisinin 15 yıllık görev sürecinde gerek Sivas’ın kırsalında gerek merkezde çok büyük sorumluluklar yüklenerek ilimizin kalkınması hususunda önemli yatırımlara imza attığını ifade eden Genel Sekreter Mehmet Nebi Kaya, “Sedat Özata başkanlığında İl Genel Meclisinin vermiş olduğu destekler ve almış olduğu kararlarla Sivas İl Özel İdaresi, Sivas’ta önemli yatırımları hayata geçirdi. Sayın Valilerimizin eş güdüm ve koordinasyonunda, milletvekillerimizin maddi ve manevi destekleriyle çalışmalar yerine getirildi. Başkanımızın gösterdiği yakınlık ve birlikte eşgüdümlü çalışma kararlılığı, bu yatırımların yerine getirilmesinde çok büyük etken oldu. Sivas İl Genel Meclisinin desteğini her zaman arkamızda gördük. İlimizin kalkınması için çalıştığımız yatırımlara imza atarken birlikte yürüdüğümüz İl Genel Meclisi Başkanımıza çok teşekkür ederim. Başkanımızdan sonra bayrağı devralacak olan başkanlarımızla da birlikte güzel projelere imza atmayı arzuluyoruz. Hem şahsım hem Sivas İl Özel İdaresi personelleri adına bugüne kadar her zaman desteğini gördüğümüz Sayın İl Genel Meclisi Başkanımıza yaptığı hizmetler için çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra da her zaman fikir alışverişi içerisinde bulunacağımızı ifade ediyorum.” şeklinde konuştu.