SON DAKİKA
resmin alt tagı

Millet kapısında vatandaş ağırlanıyor.

EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, SAĞLIK, SPOR, TEKNOLOJİ

ÖZATA” HAKKINIZI HELAL EDİN “

Bu haber 03 Nisan 2019 - 15:32 'de eklendi ve 39 views kez görüntülendi.

Sivas İl Genel meclisi Başkanı Sedat Özata,  veda etti.

Özata, Sivas Valisi Salih Ayhan ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Nebi Kaya ve  özel idare personelini ziyaret etti ve ardından da veda meajı yayınladı.

Özata mesajında şunları söyledi.

“2009 yılında Yüce Rabbimin takdiri, sizlerin desteği ve duyduğu güven ile başlayan Meclis Başkanlığı süremizin sonuna geldik. Dolu dolu yaşadığımız bu 10 yıla bir çok eseri ve başarıyı sizlerin katkısı ve hoş görüsüyle sığdırdık. Bu güven ve destediğiniz için hepinize tek tek teşekkürlerimi sunuyorum.
Şükürler olsun ki, geride bıraktığımız 10 yıl içerisinde Sivas’ımıza, ilçelerimize, köylerimize değer katan hizmetleri yerine getirmenin haklı gururu ve mutluluğu içerisinde görevimden ayrılıyorum. Sivas’a hizmet etmekten her zaman büyük onur duydum.
Başta desteğini ve güvenini benden esirgemeyen Sayın Bakanımıza, Milletvekillerimize, Valilerimize, Belediye Başkanlarımıza, İl Başkanlarımıza, İlçe Başkanlarımıza, benimle birlikte yol arkadaşlığı yapan değerli Meclis Üyelerime ve Muhtarlarımıza sonsuz teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum.
Ayrıca Genel Sekreterlik zamanından bugüne desteğini ve samimiyetini benden esirgemeyen Valimiz Sayın Salih Ayhan’a, Genel Sekreterimiz Sayın Mehmet Nebi Kaya’ya ve İl Özel İdaresinin kıymetli çalışanlarına teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum.
10 yıl boyunca sarf ettiğim emek ve göz nuru son zerresine kadar sizlere ve Sivas’a helal olsun. Sizlerden de hakınızı helal etmenizi diliyorum. “