SON DAKİKA
resmin alt tagı

Bilgin “Çocuklarımızın bayramı kutlu olsun “

DÜNYA, EĞİTİM, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT

Dünya’daki Mars’a gezi.

EĞİTİM, EKONOMİ, KÜLTÜR SANAT, SAĞLIK, SPOR, Uncategorized

Tebriz-Sivas dostluğu

Bu haber 10 Nisan 2019 - 7:36 'de eklendi ve 5 views kez görüntülendi.

Tebriz Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Mohammad Rasoul Khodadadi, Spor Yöneticiliği Bölümü öğretim üyeleri Dr. Öğr. Üyesi Fatemeh Abdavi, Dr. Öğr. Üyesi Vajiheh Javani ve doktora öğrencisi Sajjad Pashaie üniversiteler arasında bulunan ikili anlaşma çerçevesinde ders alma ve ders verme faaliyetlerine katılmak üzere 25-29 Mart 2019 tarihleri arasında Üniversitemize Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’na geldiler.

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi ,Uluslararası İlişkiler Ofisinin desteği ile gerçekleştirilen etkinlik sırasında, iki üniversite arasında Erasmus+ anlaşması protokolü de imzalandı.

BESYO öğrencileriyle derslerde bir araya gelen misafir hocalar, ülkeleri, şehirleri ve üniversiteleri ile ilgili bilgileri de paylaşma fırsatı buldular.

Ayrıca Dr. Öğr. Üyesi Mohammad Rasoul Khodadadi, Dr. Öğr. Üyesi Fatemeh Abdavi, Dr. Öğr. Üyesi Vajiheh Javani ve doktora öğrencisi Sajjad Pashaie’yi makamında kabul eden Sivas Cumhuriyet Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Alim Yıldız, üniversitemizin yurt dışı tanıtımına önem verdiklerini ve bu kapsamda yapılan çalışmaların artarak devam edeceğini söyledi.