A Life Hospital Sivas çalışanları iftarda buluştu | Sivas Olay Haber - Sivas Haber | Sivas Haberleri

SON DAKİKA

A Life Hospital Sivas çalışanları iftarda buluştu

Bu haber 21 Mayıs 2019 - 8:16 'de eklendi ve 39 views kez görüntülendi.

A Life Hospital Yönetimi, hastane bünyesinde görev yapan doktorlar, sağlık personelleri ve çalışanlarıyla iftar yemeğinde buluştu.

Önceki gün Behrampaşa Otel&Restaurant’ta yapılan iftar yemeğinde birlik ve beraberlik vurgusu yapıldı.

İftar yemeğinde konuşan A Life Hospital Başhekimi Ayşe Didem Tezcan; “Bu programı düzenlememizdeki amacımız hastane içindeki birlik, beraberlik ve dostluğumuzu pekiştirmektir. Temizlikten güvenliğe, sağlık bakım hizmetlerinden hastane idaremize kadar her çalışanımız bizim için çok önemli. Bu nedenle davetimize katılarak bizleri onurlandıran tüm kıymetli mesai arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. A Life Hospital Sivas ailesi olarak; sabırla ve özveriyle daima Sivas halkına hizmet etmeye hazırız. Sivas daha kaliteli ve konforlu sağlık hizmeti almayı hak ediyor. Şehrimize bu anlayış ve hizmet kalitesini getirmek için çabalıyoruz. Hastanemiz olarak mevcut branşlarımızın yanında yeni branşlarla da Sivas halkına en iyi sağlık hizmetini vermeyi hedefliyoruz. Hep birlikte A Life Hospital kimliğimizle, Sivas için güzel hizmetler vereceğimizden hiç şüphemiz yok. Bu konuda bizlere çok iş düşüyor. Ayrıca bu hafta sağlık camiasının göz bebekleri hemşirelerimizin haftasıydı hepsinin bu özel günlerini hastanemiz olarak tebrik ediyoruz.” İfadelerini kullandı.

Konuşmanın ardından hemşireler haftası için pasta kesildi. Hastane çalışanları sıcak bir ortamda geçen iftar için Hastane yönetimine teşekkür etti.