İletişimciler iftardaydı. | Sivas Olay Haber - Sivas Haber | Sivas Haberleri

SON DAKİKA

İletişimciler iftardaydı.

Bu haber 24 Mayıs 2019 - 12:58 'de eklendi ve 73 views kez görüntülendi.

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyeleri ve 4. sınıf öğrencileri iftar programında bir araya geldi.

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi tarafından düzenlenen programa,İletişim Fakültesi  Dekanı Prof. Dr. Cemal Ağırman, Dekan Yardımcıları Doç. Dr. Mahmut Akpınar ve Doç. Dr. Zekiye Tamer Gencer, Radyo ve Televizyon Bölümü Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Onur Taydaş, öğretim üyeleri, Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Eken, Anadolu Basın Birliği Genel Başkan Yardımcısı ve SRT Genel yayın Koordinatörü  Kemal Çağlayan, Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Meziyet Genç ve 4. sınıf öğrencileri katıldı.

Dekan Prof. Dr. Cemal Ağırman, düzenlenen iftar yemeğinde mezun olacak 4. sınıf öğrencileriyle bir arada olduklarını dile getirerek “Bu güzel organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Zekiye Tamer Gencer de bu programda hocalar ile öğrencileri bir araya getirmeyi amaçladıklarını ifade etti.

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Meziyet Genç ise geleceğin iletişimcileriyle, mezun olacak olan öğrencilerle güzel bir iftar programı gerçekleştirdiklerini belirterek öğrencilere  bundan sonraki hayatlarında başarılar diledi.

İftar yemeğinden sonra öğrenciler ile fikir alışverişinde bulunan Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Eken Mustafa Eken, “Bugün burada 150 tane öğrencimizin hem mezuniyetini hem de bundan sonraki hayatlarında neler yapabileceklerini konuştuk. Güzel bir sohbet oldu ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Mezun olan öğrencilere bundan sonraki hayatlarında başarılar diliyorum.” dedi.