İtfaiyecilerle iftar | Sivas Olay Haber - Sivas Haber | Sivas Haberleri

SON DAKİKA

İtfaiyecilerle iftar

Bu haber 21 Mayıs 2019 - 8:29 'de eklendi ve 24 views kez görüntülendi.

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin itfaiye personeli ile birlikte sahur yaptı.

7 gün 24 saat göreve hazır olan itfaiye personelini görev başındayken ziyaret eden Başkanımız Bilgin’e; Sivas Belediye Başkan Yardımcıları Necmettin Yılmaz, Kayhan Işık, Levent Olgun, Bekir Sıtkı Eminoğlu, Ahmet Duman, Başkan Vekili Turan Topgül ve Özbelsan Genel Müdürü Ahmet Kuzu da eşlik etti.

Fedakâr itfaiyecilerle birlikte aynı sofrayı paylaşmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Bilgin, itfaiye personelinin canları pahasına görev yaptığını kaydetti.

Bilgin; “Her görevin kendine özgü bir zorluğu var ama bazı görevlerin kendine göre daha farklı riskleri var. Bu noktada yapmış olduğunuz görev kutsal bir görev. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun. İnşallah size çok fazla iş düşmez. Sivas’a hep birlikte hizmet edeceğiz. Sivas bizden hizmet bekliyor. Her alanda, her birimle birlikte, çalışan her mesai arkadaşlarımızla birlikte mesai arkadaşlarımız siz şundan emin olun ki her zaman belediye yönetimi olarak yanınızda olacağız. Ortak akılla, istişare ile Sivas’a daha nasıl iyi her alanda hizmet ederiz bunun mücadelesini vereceğiz.” dedi.