"Sivas İl Özel İdaresi, Sivas'ın Lokomotifidir"    | Sivas Olay Haber - Sivas Haber | Sivas Haberleri

SON DAKİKA

“Sivas İl Özel İdaresi, Sivas’ın Lokomotifidir”   

Bu haber 21 Mayıs 2019 - 12:25 'de eklendi ve 35 views kez görüntülendi.

  Sivas İl Özel İdaresi ve Buruciye A.Ş. bünyesinde çalışmakta olan işçi personellerimiz, İdaremiz tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.

Sivas İl Özel İdaresi Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen iftar programına Sivas Valisi  Salih Ayhan,İl Özel İdaresi  Genel Sekreteri Mehmet Nebi Kaya, Vali Yardımcıları Mustafa Yüksek Karadağ ve Mehmet Polat, İl Genel Meclis Başkanımız Hakan Akkaş, il genel meclis üyeleri, Yol İş Sendikası 2 no lu Şube Başkanı Eyüp Baran, Buruciye A.Ş. Genel Müdürü Mustafa Altun, İdaremizin birim müdürleri ve Sivas İl Özel İdaresi ile Buruciye AŞ bünyesinde çalışan çok sayıda işçi personelimiz katıldı.

İftar programında konuşan Vali Salih Ayhan, güçlü kurumsal yapısıyla önemli hizmetlere imza atan Sivas İl Özel İdaresi’nin güzel bir beraberlik örneği sergilediğini ifade ederek; “Sivas İl Özel İdaresi, Sivas’ın zorlu coğrafyasında gece gündüz ayrım yapmadan, fedakârca çalışıp hizmet götüren bir kurumdur. Tüm çalışanların böyle bir kurumun mensubu olmaktan gurur duyması gerekir. Sivas’ta yapılan bütün vizyon projelerinde doğrudan yada dolaylı olarak Sivas İl Özel İdaresinin bir katkısı vardır. Sivas’a geçmişten bugüne, bugünden yarına hizmetleri olan ve devam edecek olan lokomotif kurumdur. Böylesine büyük işler yapan kurumda birlik ve beraberlik çok önemlidir. Ramazan ayı da bu duyguların daha yoğun yaşandığı bir zaman dilimidir. Kurum içi barış, huzur ve birliktelik çok önemli. Sivas İl Özel İdaresi geçmişten beri bu misyonu ve anlayışı benimseyen kurumlardan bir tanesidir ve öyle olacaktır” dedi.