Ticaret Borsasından ilçe iftarları. | Sivas Olay Haber - Sivas Haber | Sivas Haberleri

SON DAKİKA

Ticaret Borsasından ilçe iftarları.

Bu haber 21 Mayıs 2019 - 8:09 'de eklendi ve 36 views kez görüntülendi.

Sivas Ticaret Borsası’nın Ramazan ayında düzenlediği iftar programı etkinliği, Altınyayla ve Kangal İlçesindeki borsa üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Altınyayla Kaymakamı Halil Dalak, Belediye Başkanı Sinan Akbulut, Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Meclis Başkanı İhsan Aksoy,Meclis Üyeleri ve ilçelerde bulunan borsa üyeleri düzenlenen iftar sofrasında bir araya geldi.

İftar öncesinde bir selamlama konuşması yapan Başkan Abdulkadir Hastaoğlu, “Ramazan ayı rahmet ayıdır. Ramazan ayının iklimi, ülkemizin, ilimizin ve ilçelerimizin her yerinde hissedilmeli ve biz bu iklimi birlikte yaşamalıyız” ifadelerini kullandı.

Konuşmasında katılım sağlayan davetlilere teşekkür eden Başkan Hastaoğlu “Ramazan ayını idrak ediyoruz. Ramazanın bereketini, mağfiretini ve dayanışmasını idrak edebilmek için iftarların da birlik ve beraberlik içerisinde yapılması gerekiyor. Bizlerde ticaret borsası olarak ilçelerdeki bulunan üyelerimiz ile bu birlikteliği ve beraberliği sağlamak adına geleneksel olarak iftar programlarını düzenliyoruz” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından, duaların edildiği programda okunan ezanla birlikte oruçlar açıldı.