SESOB BAŞKANI KÖKSALDAN BAŞSAVCIYA ZİYARET | Sivas Olay Haber - Sivas Haber | Sivas Haberleri

SON DAKİKA

SESOB BAŞKANI KÖKSALDAN BAŞSAVCIYA ZİYARET

Bu haber 01 Ağustos 2019 - 11:17 'de eklendi ve 31 views kez görüntülendi.

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Hasan Uğurlu’yu ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) kararnamesi ile Manisa Salihli Cumhuriyet Başsavcılından Sivas Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Başsavcı Hasan Uğurlu’ya hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal’da geçtiğimiz günlerde görevine başlayan Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Uğurlu’yu makamında ziyaret ederek görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Ziyarette esnaf teşkilatı hakkında bilgi veren Sesob Başkanı Beşir Köksal, “ Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği olarak kamu kurum ve kuruluşlarımız ile her zaman uyumlu çalışmalar yapıyoruz. Sivas’ın gelişmesi ve kalkınması için yapılacak çalışmalarda yer alıyoruz. Sivil Toplum Örgütleri olarak Cumhuriyet Başsavcımız ile de her zaman uyumlu çalışmalarımız devam edecektir”dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Uğurlu, Cumhuriyetin temellerinin atıldığı tarihi kent olan Sivas’ta görev yapmaktan dolayı mutlu olduğunu belirterek, “Daha önceleri de Sivas ziyaretlerim olmuştu. Ziyaretlerimde merkezi yerleri ve tarihi mekanların bir bölümünü gezmiştim. Güzel ve tarih kokan  sultan şehre layıkıyla hizmet ederiz. Görev sürem boyunca kamu kurum ve kuruluşları, STK temsilcileri ile işbirliği içerisinde olacağız. Ziyaretlerinizden dolayı şahsınızda teşkilat mensuplarımıza teşekkür diyorum”diye konuştu.