Başkan Bilgin" Geleceğimizi hep birlikte inşa edip daha büyük başarılara imza atacağız" | Sivas Olay Haber - Sivas Haber | Sivas Haberleri

SON DAKİKA

Başkan Bilgin” Geleceğimizi hep birlikte inşa edip daha büyük başarılara imza atacağız”

Bu haber 28 Ekim 2019 - 8:24 'de eklendi ve 13 views kez görüntülendi.

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Bilgin mesajında; “Milletçe duygu birliğimizin büyük bir coşkuyla tezahür ettiği bugün, Cumhuriyetimiz için ortak değerlerimiz etrafında her zamankinden daha güçlü bir şekilde kenetlenme günüdür. Bugün, bizi biz yapan yüksek değerlerimizi daha gür sesle yüceltecek, geçmişte olduğu gibi bugün de tek yürek olarak haykıracak, el ele, gönül gönüle geleceğe daha bir güvenle bakacağız.

Anlamlı duruşumuzla, kardeş kavgası çıkarmak için beyhude bir çaba içinde olan şer ve nifak odaklarına da bir kere daha en güzel cevabı vermiş olacağız. Milli Mücadelede ve 15 Temmuz’da millete yaşatılmak istenen zulme boyun eğmediğimizi gösterdiğimiz bu duygu birliğimizi, geçmişte olduğu gibi bugün de, gelecekte de hep koruyacağız. Aynı kararlılıkla yolumuza devam ederek, geleceğimizi hep birlikte inşa edip daha büyük başarılara imza atacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle, cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, bu cennet vatan uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden kahraman gazilerimizi rahmetle yâd ediyor, Cumhuriyet Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.”