CUMHURİYET BAŞSAVCISI UĞURLU’DAN SESOBA İADEİ ZİYARET « Sivas Olay Haber – Sivas Haber | Sivas Haberleri

SON DAKİKA

CUMHURİYET BAŞSAVCISI UĞURLU’DAN SESOBA İADEİ ZİYARET

Bu haber 10 Ekim 2019 - 13:04 'de eklendi ve 13 views kez görüntülendi.

Sivas Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Uğurlu , Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine iadei ziyarette bulundu.

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal tarafından karşılanan Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Uğurlu, bir süre sohbet etti.

Esnaf teşkilatının yapısı ve çalışmaları hakkında Sesob Başkanı Beşir Köksal’dan bilgiler alan Başsavcı Hasan Uğurlu, sultan şehir Sivas’ta görev yapmaktan memnun olduğunu, kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum örgütleriyle uyum içesinde çalıştıklarını ifade ederek, misafirperverliğinden dolayı Sesob Başkanı Köksal’a teşekkür etti.

İadei ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Sivas Esob Başkanı Beşir Köksal, esnaf teşkilatı olarak Cumhuriyet Başsavcılığı ile uyum içerisinde çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.

Esnaf teşkilatının yapmış olduğu hizmetleri ve çalışmaları da anlatan Köksal, esnafların sorunlarıyla yakından ilgilenmeye çalıştıklarını, kamu kurum ve kuruluşları ile olan sorunlarının da çözümü için her zaman esnafa yardımcı olmaya gayret gösterdiklerini dile getirdi.

Sivas Esob Başkanı Köksal, Cumhuriyet Başsavcılığı ile işbirliği içerisinde olmaya devam edeceklerini belirterek, iadei ziyarette bulunan Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Uğurlu’ta teşekkür etti.

Sesob Başkanı Köksal, ziyaret anısına Başsavcı Uğurluya el sanatlarından yapılan ürünlerden ve “Osmanlı Döneminde Ahilik ve Esnaf Teşkilatı” adlı kitabı hediye etti.