SESOB BAŞKANINDAN ECZACILAR ODASINA ZİYARET | Sivas Olay Haber - Sivas Haber | Sivas Haberleri

SON DAKİKA

SESOB BAŞKANINDAN ECZACILAR ODASINA ZİYARET

Bu haber 09 Ekim 2019 - 12:05 'de eklendi ve 12 views kez görüntülendi.

Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, 37. Bölge Eczacılar Odası Başkanlığına seçilen Bahadır Eren’i ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Eczacılar Odası Başkanı Bahadır Eren ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Sesob Başkanı  Beşir Köksal, seçimlerin bir hizmet yarışı olduğunu ifade ederek, bu hizmet yarışında başkanlığa seçilen Eren ve yönetim kurulu üyelerini tebrik etti.

Esnaf teşkilatı olarak kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşları ile uyumlu çalıştıklarını dile getiren Sesob Başkanı Beşir Köksal, “37. Bölge Eczacılar odamız ile her zaman ortak çalışmalar içerisinde yer alıyoruz. Sivas’ın ortak sorunları ile ilgili olarak ta çalışmalar yapıyoruz. Değerli başkanım üyelerinin takdiri ile Eczacılar Odasında hizmete talip oldu. Şahsında yönetim kurulunu tebrik ediyor, hizmette başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Eczacılar Odası Başkanı Bahadır Eren, mesleğin ve meslektaşlarının sorunlarının çözümü için ekip arkadaşlarıyla birlikte bu hizmete talip olduklarını ifade ederek, almış oldukları bu bayrağı daha yükseklere taşımak için gayret göstereceklerini dile getirdi.

Esnaf teşkilatının çalışmalarını ve hizmetlerini de yakından takip ettiklerini vurgulayan Eren, bundan önce olduğu gibi bundan sonrada birlikte çalışacaklarını belirterek, ziyaretlerinden dolayı Sesob Başkanı Beşir Köksala teşekkür etti.