BELEDİYE BAŞKANI BİLGİN C.Ü. HASTANESİNİ ZİYARET ETTİ… | Sivas Olay Haber - Sivas Haber | Sivas Haberleri

SON DAKİKA

BELEDİYE BAŞKANI BİLGİN C.Ü. HASTANESİNİ ZİYARET ETTİ…

Bu haber 27 Kasım 2019 - 10:51 'de eklendi ve 19 views kez görüntülendi.

 Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Cumhuriyet Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Uygulama ve Araştırma Hastanesi’ni ziyaret ederek göğüs hastalıkları servisinde tedavi gören hastalara geçmiş olsun dileklerini iletti.

İlk olarak Hastane Başhekimi Prof. Dr. Ömer Tamer Doğan, hastane yöneticileri ve servis doktorları ile bir araya bir araya gelen Başkanımız Bilgin, hastanenin genel durumu hakkında görüş alışverişinde bulunarak personele görevlerinde kolaylıklar diledi.

Daha sonra göğüs hastalıkları servisinde tedavi gören hastaları ziyaret eden Bilgin, geçmiş olsun dileklerini ileterek bir ihtiyaçları olup olmadığını sordu. Hastalar ve hemşirelerle sohbet eden Bilgin, onlara şehrimize özgü el sanatları ürünlerinden hediye etti.

Buradaki ziyaretin ardından Başkan Bilgin, yapımında sona yaklaşılan Cumhuriyet Üniversitesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’nde incelemelerde bulundu.

Çağın gerekliliklerine uygun olarak tam donanımlı bir şekilde inşa hastanenin, sağlık alanında yapılan büyük bir hizmet olduğunu kaydeden Bilgin, emeği geçenlere teşekkür etti.