BİR KAMYON ÇOCUK KIYAFETİ BAĞIŞLADI… | Sivas Olay Haber - Sivas Haber | Sivas Haberleri

SON DAKİKA

BİR KAMYON ÇOCUK KIYAFETİ BAĞIŞLADI…

Bu haber 15 Kasım 2019 - 12:20 'de eklendi ve 30 views kez görüntülendi.

İstanbul’da yaşayan Sivaslı hayırsever hemşehrimiz Erdoğan Bozatlı, Hayat Ağacı Derneğine bir kamyon çocuk kıyafeti bağışladı.

İhtiyaç sahiplerine Hayat Ağacı Derneği vasıtası ile yardımlarını ulaştırmaya devam eden Bozatlı, çoğunluğu kışlık türü toplam 6 bin 988 adet yeni üründen oluşan çocuk kıyafetleri, ambalajlarıyla birlikte yaş gruplarına göre paketlendikten sonra Sivas’a gönderdi.

Aynı zamanda Sivasspor Kulübü Başkan Yardımcısı-işadamı hemşehrimiz Erdoğan Bozatlı’nın, Hayat Ağacı Derneğinin ihtiyaç listesine göre hazırlattığı yeni çocuk kıyafetleri, Sivas Belediyesine ait bir kamyon ile İstanbul’dan teslim alındı.

Bin 886 adet eşofman takımı, 4 modelli-336 adet kapşonlu mont, 6 modelli-735 adet yarım balıkçı sweat, 11 modelli-455 adet V yaka sweat, 7 modelli-840 adet polo yaka kapşonlu, 1 modelli-120 adet fermuarlı kapşonlu, bin 750 adet yazlık çocuk t-shirt, 390 adet tekleme ürün, 436 adet muhtelif ürün ile 40 adet atkı, Hayat Ağacı Derneğine ait depoya indirildi.

Sivaslı hemşehrimiz Erdoğan Bozatlı’nın gönderdiği kıyafetlerde her zaman olduğu gibi Sivas plakası-58 numarası dikkat çekiyor. Sivas’a ve Sivasspor’a olan sevgisi gönderdiği ürünlerinde de görülen Bozatlı, Sivaslı ihtiyaç sahiplerinin duasını alıyor.

Diğer yandan kıyafetler, Hayat Ağacı Derneğinde ürün çeşidine göre sisteme kaydedildikten sonra Gıda Bankasından yardım alan ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına dağıtılacak.