Çalımbay "İstikrar sürecek " | Sivas Olay Haber - Sivas Haber | Sivas Haberleri

SON DAKİKA

Çalımbay “İstikrar sürecek “

Bu haber 30 Kasım 2019 - 15:25 'de eklendi ve 22 views kez görüntülendi.

Demir Grup Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, “Yakaladığımız bu istikrarı devam etmek için ne gerekiyorsa hepsini yapacağız. İyi bir arkadaşlık, iyi bir yönetim ve iyi bir taraftarımız var. Güzel bir ortam yakalandı.” dedi.

Kasımpaşa karşılaşmasının ardından görüşlerini dile getiren  Teknik Direktör Rıza Çalımbay, iyi bir istikrar yakaladıklarını söyledi.

Son oynadıkları  4 maçı kazandıklarını da kaydeden Çalımbay, “Bu maç da bizim için başlangıç maçıydı. Kasımpaşa takımını yakından tanıyordum. İyi bir takıma karşı oynayacağımızı biliyordum.Maçın başında iyi başlayıp, sonuna kadar iyi şeyler yapmamız gerekiyordu. Maç öncesi ne konuştuysak yaptık. Maça iyi başladık. 2 tane güzel goller bulduk. Yakaladığımız bu istikrarı devam etmek için ne gerekiyorsa hepsini yapacağız. İyi bir arkadaşlık, iyi bir yönetim ve iyi bir taraftarımız var. Güzel bir ortam yakalandı. Önemli olan sakatsız, cezasız geçebilirsek bu maçlarımızı ilk yarıyı iyi bir şekilde bitirebileceğimizi düşünüyorum.” dedi.