RECEP TAYYİP ERDOĞAN BULVARI'NDA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR… | Sivas Olay Haber - Sivas Haber | Sivas Haberleri

SON DAKİKA

RECEP TAYYİP ERDOĞAN BULVARI’NDA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR…

Bu haber 18 Kasım 2019 - 12:34 'de eklendi ve 16 views kez görüntülendi.

Şehir merkezi ile Cumhuriyet Üniversitesini bir adım daha yaklaştıracak olan Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı’nda çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Yenişehir kavşaktan başlayarak Cumhuriyet Üniversitesi’ndeki İsmet Yılmaz Bulvarı’na bağlanacak olan yol, 3 gidiş-3 geliş şeklinde 6 şeritten oluşacak. Tamamlandığı zaman şehrin en geniş bulvarı olacak.  Bulvarda ayrıca yürüyüş ve koşu yollarının yanı sıra bisiklet yolları da yer alacak.

Sivas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler başta olmak üzere Park Bahçeler Müdürlüğü ve alt yapıdaki eksikliklerin giderilmesi konusunda Sibeski Müdürlüğüne bağlı ekipler gece gündüz hummalı bir çalışma gerçekleştiriyor.

Bulvarın Yenişehir bağlantısında sürdürülen çalışmaları Belediye Başkanı Hilmi Bilgin de yerinde inceledi. Başkanımız Bilgin, çalışmalar hakkında Belediye Başkan Yardımcısı Levent Olgun ve görevli personelden bilgi aldı.

İncelemeler sırasında Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı Yenişehir kısmının bu yıl tamamlanacağını belirten Başkanı Bilgin, Belediye ekiplerinin gayretli çalışmalarından duyduğu memnuniyeti de dile getirdi.