İNTERPOL DAİRE BAŞKANINDAN SESOBA ZİYARET | Sivas Olay Haber - Sivas Haber | Sivas Haberleri

SON DAKİKA

İNTERPOL DAİRE BAŞKANINDAN SESOBA ZİYARET

Bu haber 17 Aralık 2019 - 9:12 'de eklendi ve 24 views kez görüntülendi.

İnterpol Daire Başkanlığı görevini sürdüren hemşehrimiz Lütfi Çiçek, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret etti.
Her fırsatta memleketine gelerek hemşehrileri ve dostlarıyla hasret gideren İnterpol Daire Başkanı Lütfi Çiçek, Sivasspor maçlarını da yakından takip ediyor.
Hafta sonunda oynanan Sivasspor-Fenerbahçe maçını takip etmek için Sivas’a gelen Lütfi Çiçek, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksalı ziyaret ederek bir süre sohbet etti.
Sivas’ı ve Sivassporu çok sevdiğini ve Sivassporun maçlarını yakından takip ettiğini vurgulayan Çiçek, “Ankara’da görev yapan bir bürokrat olmama rağmen Sivas’ı ve dostlarını hiçbir zaman unutmadım. Zaman zaman memleketime gelerek ailemi ve dostlarımızı ziyaret ediyoruz. Sivasspor maçı için geldiğim memleketimde değerli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanımız sayın Beşir Köksal’ı da ziyaret ederek bir süre sohbet ettik. Bir Sivaslı olarak memleketimizi hiçbir zaman unutmayacağımı belirtmek istiyorum. Ayrıca şampiyonluk yolunda lider olan Sivasporumuza da başarılar diliyorum” dedi.
İnterpol Daire başkanı Lütfi Çiçek’in ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beşir Köksal, “Emniyet teşkilatında önemli bir görev üstelenen ve görevinde başarılı olan hemşehrimiz Lütfi Çiçekle sohbet ettik. Takımımıza destek vermesi ve bizleri ziyaret etmesi memnuniyetle karşılanmıştır. Ankara’da olmasına rağmen memleketini ve hemşehrilerini unutmayan daire başkanımıza teşekkür ediyoruz” dedi.
Sesob Başkanı Beşir Köksal, İnterpol Daire Başkanına ziyaret anısına Sivas bıçağı hediye etti.