SİVASSPOR VE DİĞERLERİ | Sivas Olay Haber - Sivas Haber | Sivas Haberleri

SON DAKİKA

SİVASSPOR VE DİĞERLERİ

Bu haber 09 Aralık 2019 - 9:24 'de eklendi ve 29 views kez görüntülendi.

Dedelerimiz, ninelerimiz eskiden bir masal veya hikaye anlatırken,”Bir varmış bir yokmuş “diye başlayan kelimelerle sözlere başlar, masal veya hikayelerini “Onlar erdi muradına, biz çıkalım kerevetine “ diye bitirirlerdi.

Hadi, bizde öyle başlayayım,ama geçmişle değil bu günle devam edelim.

Hikaye ve masala gerek yok. Transferde harcadıkları paralar ile adlarından söz ettiren, kendilerini her zaman büyük gören ve aslında sahaya yansıttıkları oyunlarla ve aldıkları puanlarla büyütüldükleri ispat gören takımların yanı sıra mütevazi kadrosu ile sahaya çıkan yiğidonun göz bebeği bir takım var.

Bu takımın adı SİVASSPOR

Valisiyle,Belediye Başkanı,Cumhuriyet Başsavcısı,Emniyet Müdürü, Jandarma Komutanı , STK temsilcileri ile bir bütün olan, tek bir ses, tek bir yürek olan ve elde ettiği başarılı sonuçlarla lider olan bir takım.

Bu takımın adı SİVASSPOR

Taraflı, tarafsız herkesin ilgi ile izlediği,oynadığı oyunu, sahaya yansıttığı futbolu ile takdir ettiği bir takım Sivasspor.

Futbolcusunu, teknik heyetini,Teknik Direktörünü,yöneticisini. Başkanını tek tek yazmak yerine bu takımın ortaya koyduğu ve başarıyı görmek lazım.

Sevginin,saygının,birlik ve beraberliğin,takımdaşlığın,kardeşliğin sergilendiği bir yapı ile başarıya kilitlenen ve bu başarının ardından liderlik koltuğuna oturan bir takım var

Bu takımın adı SİVASSPOR

Kim ne söylerse söylesin,hiç ama hiç önemli değil,önemli olan inanmak ve güvenmek.

Kısacası sevmek.

Benim için takımlar ikiye ayrılır, sevdiklerim ve diğerleri.. benim için sevdiklerim de ikiye ayrılır… çok sevdiklerim ve diğerleri.. benim için çok sevdiklerimde ikiye ayrılır “SİVASSPOR” ve diğerleri..

Kemal Çağlayan
Kemal Çağlayankemalcaglayan@sivasolay.com