SİZİN VAR’INIZIN … « Sivas Olay Haber – Sivas Haber | Sivas Haberleri

SON DAKİKA

Önceliklerinizi belirleyin

EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, SAĞLIK, TEKNOLOJİ

SİYASET ÜSTÜ BİR KURUMUZ

EKONOMİ, GÜNDEM, TEKNOLOJİ

Sivas tarımında ufuklu proje

EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT

    SİZİN VAR’INIZIN …

Bu haber 23 Aralık 2019 - 12:41 'de eklendi ve 30 views kez görüntülendi.

  Şimdiden başladılar yine, oynadığımız rakiplerimizin stadları boşboşken biz gelince doluyor, şimdiye kadar düşme potasında tırmalayan rakiplerimiz bizimle oynayınca arslan kesiliyor, kesilsinler bakalım ne olacak?

Gençlerbirliği futbolcuların  topu kapmak için adeta kendilerini  yırtması, skor 2- 1 olduktan sonra bile farkı artırmak için  birbirleriyle yarışmaları güzeldi, ama kapasiteleri bu kadar.

Yukarıda yazdıklarım dün Gençlerbirliği’nin Sivasspor’a gol atmak için Sivasspor’u mağlup etmek için uğraştıkları olaylardı, ama nafile Sivasspor alnının akıyla çıktı sahadan Bravo…

Maçta 1- 0 öne geçtikten sonra kaçırdığımız o kadar net gol pozisyonları varki bunların birini atsak maç farka giderdi ama şansızlık olmadı, olsun liderliğimiz ilk yarı sonuna kadar  garanti, İnşallah devam edecektir…

Gelelim maça, yav! adam Allahtan korkar, yardımcı hakemin ofsayt bayrağını kaldırıyor sen hala içeriden gelen sesleri dinliyorsun gol vermek için resmen bekliyorsun, o zaman git bi bak bakalım ofsaytmı, golmü, sen karar ver.

Hakem Fırat Aydınus bütün haklarımız haram olsun sana ve ekibine, yazıklar olsun sana maç veren federasyona yazıklar olsun…

Rıza Hoca mecburen futbolcu değiştirmek zorunda kaldı, ve Volkan’ı oyuna aldı. Volkan oyuna girince şaşırdık biz en azından farklı mağlup olmayalım diye düşünürken Volkan bizi şaşırttı. Harika oynadı hele o bir şutu varki kaleci son anda çıkarabildi olsun gol atamadın ama biz seni kazandık hoş geldin Volkan….

Hiç bir şey kaybetmedik sadece 2 puan, olsun biz bu sezon oynadığımız futbol ve aldığımız skorlarla gönüllerin şampiyonu olduk, OLMAYADA DEVAM EDECEĞİZ.

 

 

 

Yusuf Doğan
Yusuf Doğanyusufdogan@sivasolay.com