BORSA İLE KOORDİNELİ ÇALIŞIYORUZ | Sivas Olay Haber - Sivas Haber | Sivas Haberleri

SON DAKİKA

BORSA İLE KOORDİNELİ ÇALIŞIYORUZ

Bu haber 24 Ocak 2020 - 9:49 'de eklendi ve 17 views kez görüntülendi.

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin,Belediye Meclis Üyeleri Osman Nuri Kuruçay ve Erkan Karasu ile birlikte, Sivil Toplum Kuruluşları ziyaretleri kapsamında Sivas Ticaret Borsası’nı ziyaret etti.
Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin ile Belediye Meclis Üyeleri, Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya geldi.
Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret ettiklerini belirten Başkan Bilgin; “Sivas’ın ticaretinde tarım ve hayvancılık konularında önemli bir yere sahip olan Sivas Ticaret Borsası yöneticilerimizle Sivas’a dair her konuda koordineli bir şekilde çalışıyoruz. STK’larımıza gerçekleştirdiğimiz nezaket ziyaretleri kapsamında Belediye Meclis Üyesi arkadaşlarımızla birlikte borsamızı ziyaret ettik. Fikir alışverişinde bulunduk.” dedi.
Sivas Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Başkanımızla, Belediyemizle her zaman çok güzel diyaloglarımız var. Her zaman görüşme imkânı buluyoruz. Her daim bizlerin yayındadır. Borsa olarak Başkanımıza ve sizlere güvenimiz tamdır.İlimize yapmış olduğunuz çalışmalardan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun” ifadelerini kullandı.